قرارداد رونالدو را فسخ کنید تا رسوا نشویم!

    کد خبر :1061375
قرارداد رونالدو را فسخ کنید تا رسوا نشویم!

به گزارش فارس، دارنده 5 توپ طلای بهترین بازیکن دنیا با دریافت دستمزد سالیانه 200 میلیون یورو در النصر عربستان پردرآمدترین فوتبالیست دنیاست. رونالدو در چند ماه گذشته به شدت از سوی تماشاگران و بازیکنان رقیب و علی الخصوص الهلالی ها تحت فشار قرار گرفته است. از زمان پیوستن رونالدو به النصر ریاض رقیب سنتی اش یعنی الهلال از هیچ اقدام غیرورزشی برای تحریک رونالدو دریغ نکرده است.

از شعارهای برنامه ریزی شده با اسم رمز مسی برای تحریک رونالدو تا شیطنت های علی البلیهی سلطان حاشیه سازی فوتبال عربستان گوشه ای از رفتار غیرحرفه ای عربستانی ها علیه این فوتبالیست سرشناس دنیاست. البلیهی که سابقه بدی در شیطنت کردن در زمین دارد در بازی آخر تیمش با النصر رونالدو را در زمین آنقدر تحریک کرد تا ابرستاره پرتغالی مجبور شود به سینه این بازیکن ضربه بزند و به خاطر این حرکت از زمین بازی اخراج شد. کارشناس فوتبال عربستان می‌گوید که قرارداد رونالدو را فسخ کنید تا خیالمان راحت شود! نباید این اقدامات غیرورزشی علیه مشهورترین فوتبالیست دنیا رخ ندهد چون کاملا به ضرر این کشور است.
الدویش معتقد است که برنامه ریزی ها برای تحریک و عصبانی کردن رونالدو چهره کشور عربستان را در دنیا بد نشان می‌دهد و خجالت آور است.

منبع: پارس فوتبال

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید