سلطانی: استقلال خوب است اما پرسپولیس قهرمان می‌شود

    کد خبر :1065859
سلطانی: استقلال خوب است اما پرسپولیس قهرمان می‌شود

بهروز سلطانی  درباره پیروزی پرسپولیس مقابل نساجی در قائمشهر اظهار داشت: پرسپولیس سه امتیازی مهم را در دیدار مقابل نساجی به دست آورد. با توجه به جو ورزشگاه و اتفاقاتی که در طول بازی رخ داد، ارزش این سه امتیاز خیلی بالاست. پرسپولیس نیمه اول را خیلی خوب شروع کرد و بازی در اختیارش بود و توانست به برتری هم در این نیمه برسد، اما در نیمه دوم این نساجی بود که تا حدودی بازی را در دست گرفت، اخراج سروش رفیعی هم مزید بر علت شد و بعد از اینکه پرسپولیس 10 نفره شد نساجی به گل نیز رسید.

به گزارش تسنیم، وی ادامه داد: خوشبختانه اشتباهاتی که در جام حذفی و بازی‌های دیگر برای پرسپولیس از سوی اوسمار پیش آمده بود، در بازی با نساجی تکرار نشد. بازیکنان هم با درک شرایط جایگاه تیم، پس از 10 نفره شدن سعی کردند بازی را کنترل کنند و با حفظ روحیه‌ خود توانستند گل پیروزی را نیز به ثمر برسانند، ضمن اینکه نباید از درخشش ارونوف غافل شویم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: من وقتی بازی‌های پرسپولیس را با هدایت اوسمار نگاه می‌کنم، این موضوع را متوجه شده‌ام که او مرد بازی‌های بزرگ نیست. زمانی که پرسپولیس در چند مسابقه ابتدایی بازی‌هایش را با پیروزی پشت سر گذاشت، همه گفتند که پرسپولیس با اوسمار متحول شده است، اما سرمربی برزیلی در بازی‌های بزرگ مانند دربی و بازی با سپاهان نتوانست تأثیرگذار باشد. او حتی در جام حذفی مقابل آلومینیوم هم با اشتباهات مهلک باعث حذف پرسپولیس شد.

سلطانی درباره عملکرد بیرانوند پس از بازگشت از مصدومیت تصریح کرد: به هر حال بیرانوند پس از چند هفته غیبت، دومین بازی‌اش را انجام داد و باید درباره او منصفانه نظر بدهیم. در اینکه علیرضا یک وزنه درون ترکیب پرسپولیس است، شکی وجود ندارد. مطمئناً او در بازی‌های آینده با آمادگی بیشتر عملکرد بهتری خواهد داشت. من معتقدم در کنار استفاده از بیرانوند، باید طوری برنامه‌ریزی کنیم که بازیکنانی مانند رفیعی هم میدان ببینند و تجربه کسب کنند تا در موقع لزوم جانشین خوبی درون دروازه باشند.

وی در پایان با تمجید از خریدهای خارجی پرسپولیس گفت: پرسپولیس همیشه یکی از تیم‌هایی بوده که خریدهای بی‌کیفیت داشته است، اما در نیم‌فصل دوم برای اولین بار دیدیم که پرسپولیس دو بازیکن باکیفیت خارجی جذب کرد که عملکرد بسیار خوبی داشتند. در جام حذفی وقتی اوسمار عبدالکریم و ارونوف را از بازی بیرون کشید دیدید که چطور وزن تیم پایین آمد و باعث شد آلومینیوم با جسارت بیشتری حمله کند. من معتقدم هرچند که در حال حاضر استقلال تیم خوبی است و با یک امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار دارد، اما پرسپولیس شخصیت بیشتری برای قهرمانی دارد و آبی‌ها شرایط قهرمانی را ندارند و این پرسپولیس است که در پایان لیگ جام را بالای سر می‌برد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید