واکنش پلیس به اتهام شماره گذاری خودروهای چای دبش

  • سیاسی
  • یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ ۱۴:۱۸
    کد خبر :1040082
خودرو های چای دبش

به گزارش سایت خبری پلیس راهور؛ پلیس راهور فراجا در پی انتشار اتهام غیر واقعی مبنی بر شماره گذاری خودروهای توقیفی شرکت چای دبش، اطلاعیه ای صادر کرد. متن اطلاعیه بدین شرح است:

در پی انتشار مطلبی کذب و مغرضانه و سراسر اتهام زنی فرد ضد انقلاب خارج نشین در فضای مجازی مبنی بر اینکه پلیس راهور خودروهای شرکت چای دبش که مورد توقیف قرار گرفته اند را به نام اشخاص و یا شرکت های دیگری نقل و انتقال می کند.

بدین وسیله پلیس راهور فراجا اعلام می دارد که این خبر اساسا” کذب محض بوده و هر نقل و انتقالی برای خودروهای مربوط به اشخاص حقیقی و حقوقی در یک فرآيند کاملاً روشن و شفاف صورت می‌پذیرد بنحویکه امکان نقل و انتقال خودروهای توقیفی و دستوردار در سامانه های این پلیس، اصلاً امکان پذیر نمی باشد.

لازم به ذکر است که براساس قانون، نقل و انتقال کلیه وسایل نقلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی که فاقد دستورات مراجع قضایی و یا سایر دستگاه‌های ذیصلاح میباشند بلامانع بوده و اگر نقل و انتقالی برای خودرو های شرکت مذکور در استان البرز صورت پذیرفته مربوط به گذشته و فاقد دستور قضایی مبنی بر توقیف ویا عدم ارائه خدمات بوده است .

از طرف دیگر ، تعداد خودروهای ادعا شده تحت مالکیت شرکت موصوف نیز مورد تایید این پلیس نبوده و در صورت لزوم مستندات آن به مراجع قضایی ارائه خواهد شد.

در پایان گفتنی است که پلیس راهور فراجا حق اقامه دعوی علیه انتشار دهندگان چنین اتهامات بی اساسی را در مراجع قضایی برای خود محفوظ می داند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید