سارق با پابند الکترونیکی قاتل شد

  • حوادث
  • یکشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ ۱۰:۴۳
    کد خبر :1078252
سارق پابند الکترونیکی قاتل

مرد سابقه‌دار که با پابند الکترونیکی برای هشتمین بار از زندان آزاد شده بود، وقتی به عنوان نگهبان و محافظ در یک رستوران مشغول به کار شد، همکارش را به قتل رساند.‌

ساعت 1 بامداد شنبه مأموران کلانتری کن در تماس با بازپرس محسن اختیاری از قتل مرد جوانی در یک درگیری خبر دادند. با اعلام این خبر، تیم جنایی راهی صحنه درگیری مرگبار شدند که کافه رستورانی در غرب تهران بود. بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که قاتل و مقتول هر کدام از افراد سابقه‌دار بوده‌اند و به عنوان بادیگارد در رستوران‌های منطقه کار می‌کردند.

یکی از شاهدان این درگیری گفت: این دو نفر از قبل با هم اختلاف داشتند. نمی‌دانم علت اختلافشان چه بود اما شب حادثه وقتی مقتول قصد داشت وارد رستوران محل کار قاتل شود، او راهش را سد کرد و مانع ورودش شد. سر همین موضوع دوباره با هم درگیر شدند و مقتول با چوب بیسبال به سر قاتل ضربه زد و او را زخمی کرد. مرد جوان هم دست به قمه شده و او را با چند ضربه مجروح کرد.

به دنبال این درگیری قاتل پا به فرار گذاشت. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتیم اما وقتی امدادگران او را داخل آمبولانس گذاشتند وی جان باخت و به بیمارستان هم نرسید.

با شناسایی هویت قاتل، مشخص شد او 8 بار به اتهام سرقت بازداشت شده و در حالی که دوران محکومیتش را سپری می‌کرده با پابند الکترونیکی و سپردن وثیقه، از زندان آزاد شده بود.

بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی پایتخت دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و دستگیری قاتل فراری را صادر کرد.

روزنامه ایران

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید