به علت هجوم ریزگردها؛

فرودگاه نجف بسته شد

    کد خبر :907330
فرودگاه نجف بسته شد

سخنگوی شهر فرودگاهی امام خمینی گفت: از دیروز به علت تشدید توده‌های گردوخاک، تمامی پروازهای ایران به سمت نجف تا این لحظه لغو شده است.

آقای جواد صالحی گفت: از دیروز به دلیل توده‌های سنگین گردوخاک تمامی پرواز‌های ایران به سمت عراق و بالعکس لغو شده و تاکنون هم به دلیل انباشت توده‌های گردوخاک پروازی انجام نشده است.

به گفته سخنگوی شهر فرودگاهی امام خمینی با توجه به آنکه از دیروز هیچ ایرلاینی داخلی و خارجی پرواز به سمت عراق نداشته بنابراین باید از سمت ایران پرواز‌ها برقرار شود تا مسافرانی را که در کشور عراق هستند، وارد ایران کنند.

او می‌گوید، فرودگاه بین المللی امام‌خمینی هماهنگی‌های لازم را با سازمان هواپیمایی و پلیس فرودگاه انجام داده و به محض آنکه ایرلاین‌ها ساعت پرواز‌های جایگزین خود را اعلام کنند، این پرواز‌ها انجام خواهد شد.

خبرها از معطلی ۱۳‌ ساعته مسافران ایرانی در فرودگاه نجف بعد از لغو پرواز‌ها به علت محدودیت دید ناشی از توفان گرد و غبار حکایت دارند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فرودگاه بین المللی بغداد رسما اعلام کرده که پس از وقفه چند ساعته پرواز‌ها به علت هجوم ریزگرد‌های «آفریقایی» این فرودگاه اکنون فعالیت عادی خود را از سر گرفته، اما پرواز‌ها در فرودگاه نجف همچنان در وضعیت تعلیق قرار دارد.

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید