دستگاه لیزر مو الکس کندلا چیست ؟

    کد خبر :1020113

دستگاه لیزر مو الکس کندلا به کمک تابش مستقیم پرتوهای لیزر به پوست و بدون آنکه تاثیر منفی و عوارض جانبی داشته باشد، بر روی فولیکول های مو تاثیر می‌گذارد. با قدرت فوق العاده‌ای که این دستگاه دارد طی یک جلسه موهای زیادی را از بین می‌برد.

فرادی که پوستی روشن و تیره دارند می‌توانند از این دستگاه برای رفع موهای زائد خود استفاده کنند. این دستگاه برای افرادی که پوستشان خیلی تیره یا برنزه است مناسب نمی‌باشد. کمپانی کندلا جزء شرکت های تولیدکننده دستگاه لیزر مو در کشور آمریکا بوده که در سال 1970 میلادی تاسیس شده است.

این شرکت دارای سابقه‌ای 20 ساله است که با بکارگیری خلاقیت و در نظر گرفتن نیاز مشتری توانسته جایگاهی با اعتبار بالا کسب کند.

شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره بیشتر و یا تعیین وقت با شماره زیر در ارتباط باشید.

۰۲۱۲۶۶۵۴۵۰۰

مرکز لیزر موهای زائد در سعادت آباد

دستگاه لیزر الکس کندلا

تفاوت دستگاه لیزر مو الکس کندلا و دایود :

از نظر طول موج بین دستگاه دایود با دستگاه الکس کندلا تفاوت وجود دارد. در هنگام لیزر با دستگاه الکس کندلا از ژل استفاده نمی‌شود ولی در دستگاه دایود اول ژل را بر روی پوست می‌زنند و سپس کار لیزر را شروع می‌کنند. د

ستگاه الکس کندلا برای افرادی که پوست روشن با تار موی نازک دارند مناسب تر است ولی دستگاه دایود برای افرادی که پوست سبزه با ضخامت مو دارند بهتر است.

لیزر دایود به دلیل سیستم خنک کننده‌ای که دارد باعث می‌شود فرد درد کمتری را احساس کند اما در دستگاه الکس کندلا ممکن است فرد احساس درد  بیشتری داشته باشد.

از نظر هزینه دستگاه لیزر مو الکس کندلا بهتر است یا دایود :

هزینه لیزر به تعداد جلسات و نوع دستگاهی که از آن استفاده می‌کنند، بستگی دارد. دستگاه لیزر مو الکس کندلا سرعت بالاتری دارد و تعداد جلساتی که باید مشتری مراجعه کند 4 الی 6 روز است.

دستگاه دایود به علت تابش سریعی که دارد جلسات لازم برای آن کمتر است. ممکن است بعضی از مرکز های لیزر هزینه کمتری بگیرند، علت این کار به خاطر استفاده از دستگاه های بی‌کیفیت و نامناسب است.

برای لیزر موهای زائد با دستگاه الکس کندلا چند جلسه نیاز است ؟

عداد جلسات با توجه به اینکه مشتری بخواهد چه ناحیه‌ای را لیزر کند مشخص می‌شود. لیزر موهای هر قسمت از بدن به جلسه های متفاوتی نیازمند است که تعیین کردن این جلسه ها در روز اول لیزر توسط متخصص پوست مشخص می‌شود. همچنین عواملی مانند : رنگ مو، ضخامت مو، رنگ پوست در تعیین جلسات  تاثیرگذار است.

میزان درد لیزر مو با دستگاه الکس کندلا :

درد دستگاه لیزر مو قابل تحمل است اما بعضی از افراد هستند که تحمل دردشان خیلی پایین است. به خاطر اینکه نور با شدت زیاد به بافت پوست وارد می‌شود تا ریشه موها را بسوزاند کمی درد به همراه دارد. برای افرادی که تحمل کمی دارند از پماد یا اسپری بی‌حسی استفاده می‌کنند که باید 1 ساعت الی 45 دقیقه قبل از لیزر استفاده شود.

دستگاه لیزر مو دایود چیست ؟

دستگاه لیزر مو دایود توسط شرکت پزشکی نیک بر اساس تکنولوژی های جدید در دنیا تولید شده است. این دستگاه برای تمامی پوست ها مناسب است و به خاطر مربعی شکل بودن پالس های آن، گرفتن فولیکول های مو به خوبی صورت میگیرد. این دستگاه لیزر مو دارای سیستم خنک کننده است که توسط آب کار می‌کند. طول موجی آن حدودا 810 نانومتر می‌باشد.

برای دیدن مراکز لیزر مو تهران میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید

بهترین کلینیک ها و مراکز لیزر موهای زائد تهران

برای لیزر موهای زائد با دستگاه دایود چند جلسه نیاز است ؟

تعداد جلسات برای هر فرد متفاوت بوده زیرا سرعت رشد موی زائد در هر ناحیه متغیر است. برخی از قسمت های بدن نیاز به تعداد جلسه های بیشتری دارند. نواحی مثل : ساق پا، زیر بغل، قسمت هایی از صورت، خط بیکینی به 4 تا 6 جلسه لیزر نیاز دارد.

میزان درد لیزر مو با دستگاه دایود :

 دستگاه لیزر مو دایود به علت اینکه سیستم خنک کننده دارد باعث کاهش درد می‌شود ولی استفاده از دستگاه های دیگر لیزر مو، ممکن است درد داشته باشد اما دردش قابل تحمل است. هرچند میزان درد بستگی به فرد دارد. برای مثال درد ناحیه زیر بغل بیشتر از پا و دست است. برای اینکه درد را کاهش بدهید انجام دادن یک سری موارد کمک کننده است، این موارد عبارتند از :

✔ استفاده از دستگاه های لیزری که قدرت کمی دارد.

✔ 25 دقیقه قبل از لیزر به ناحیه‌ای که ممکن است درد بیشتری داشته باشد پماد بی‌حسی بزنید.

بهترین مراکز لیزر مو غرب تهران

تفاوت شاتی بودن دستگاه لیزر و رولی بودن آن چیست ؟

دستگاه لیزر مو رولی به دستگاهی گفته می‌شود که امواج به طور مدام به بدن نفوذ می‌کند. سری این دستگاه روی بدن قرار می‌گیرد و با چرخش روی پوست جا به جا می‌شود و این دستگاه محدودیت رنگ پوست را ندارد. از لحاظ تمرکز و شدت امواج نسبت به لیزر شاتی کمتر است.

لیزر شاتی به دستگاهی گفته می‌شود که برای لیزر از برگه هایی که مستطیلی هستند و در اندازه های مختلف وجود دارند استفاده می‌شود. از مزایای آن می‌توان به تعداد جلسه های کم، بازدهی بالا، کم بودن عوارض و درد کم اشاره کرد.

سوال :

1 _ استفاده از کدام دستگاه نیاز به جلسه های کمتری دارد ؟ استفاده از دستگاه دایود نیاز به جلسات کمتری دارد چون سرعت تابش آن بسیار بالاست.

2 _  بعد از لیزر چه کاری باید انجام داد ؟

✔ تا چند هفته در برابر نور مستقیم خورشید قرار نگیرید

✔  از شستن ناحیه لیزر شده تا چند ساعت پرهیز کنید

✔  برای کاهش قرمزی و التهاب آن می‌توانید از زینک استفاده کنید

✔  از لوازم بهداشتی و آرایشی در قسمت مورد نظر استفاده نکنید.

3 _ برای اینکه حین لیزر درد کمتری را احساس کنیم چند دقیقه قبل باید از پماد استفاده کنیم ؟ 45 دقیقه الی 1 ساعت

4 _ کدام ناحیه در لیزر درد بیشتری دارد ؟ زیر بغل و خط بیکینی

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید