توییتر امکان پنهان کردن حقایق توییتری شما را فراهم می کند

    کد خبر :983557
توییتر

آیا ویژگی‌هایی را که توییتر بلو ارائه می‌کند، دوست دارید، اما تصویری را که از طرفداران ایلان ماسک ارائه می‌کند، دوست ندارید؟ ممکن است در آینده نزدیک راه حلی وجود داشته باشد.

بازتاب-همانطور که Boing Boing اشاره می‌کند، الساندرو پالوزی، توسعه‌دهنده ادعا می‌کند که توییتر را در حال آزمایش گزینه‌ای برای مخفی کردن علامت آبی روی نمایه است. مگر اینکه یک توییت بسیار طولانی بنویسید یا ویژگی‌های فقط بلو را به رخ بکشید، سایر کاربران ممکن است هرگز متوجه نشوند که شما برای هدیه‌ها پرداخت می‌کنید. برای استفاده از ویژگی‌ها همچنان باید شناسه دولتی خود را تأیید کنید.

توییتر

توییتر برای اظهار نظر در دسترس نیست زیرا تیم ارتباطات خود را پس از خرید ماسک منحل کرد. این آزمایش در حالی انجام می‌شود که توییتر می‌گوید از اول آوریل شروع به حذف تیک‌های تایید شده قدیمی می‌کند. در ماه نوامبر، ماسک چک مارک‌های قدیمی را “فاسد” خواند و گفت که شبکه اجتماعی آنها را در ماه‌های آینده حذف خواهد کرد.

البته دلایلی وجود دارد که ممکن است بخواهید علامت چک را پنهان کنید. ممکن است نخواهید این تصور را ایجاد کنید که توییت‌های شما دیدگاه‌های کارفرمای شما را نشان می‌دهد. اگر شما هم نام یک سلبریتی را به اشتراک می‌گذارید، ممکن است نخواهید خطر گیج کردن کاربران را به دنبال داشته باشید.

هیچ تضمینی وجود ندارد که توییتر گزینه پنهان کردن علامت چک را به طور گسترده در دسترس قرار دهد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید