این ساعت یک میلیون دلاری از شهاب‌سنگ ساخته شده است

    کد خبر :1058050
ساعت

ساعت‌های لوکس همیشه با ایده‌های نوآورانه همراه نیستند. شرکت گرکو ژنو(Greco-Genève) ساعت‌ساز برجسته‌ای است که مرزهای لوکس بودن را درمی‌نوردد و اکنون با آخرین ساخته‌اش که ساعت سیارکی نام دارد، توجه علاقه‌مندان را به خود جلب کرده است.

بازتاب-به نقل از آی‌ای، چیزی که این ساعت را از بقیه ساعت‌ها متمایز می‌کند، فقط برچسب قیمت ۱.۱ میلیون دلاری آن نیست، بلکه داستانی است که این ساعت را به یک سیارک با زمین وصل می‌کند.

در واقع این ساعت از یک شهاب‌سنگ که از کمربند سیارکی جدا شده و در آرژانتین فرود آمده، ساخته شده است. شرکت Greco-Geneve میگوید ساعت سیارکی آن گواهی بر هنر پیشروی آن است. این ساعت مظهر ذات جذاب آسمانی است که از تصورات مرسوم تجملی عبور کرده است.

این ساعت از یک شهاب‌سنگ متعلق به کمربند سیارک‌ها ساخته شده است. شهاب‌سنگ‌ها به اجرا می‌شوند بی‌انتها می‌مانند که نمی‌دانیم چه زمانی تسلیم جاذبه زمین می‌شوند.

استفانکو، طراح این ساعت در آزمایشگاه تحقیق و توسعه خود، یکی از شگفت‌انگیزترین ویژگی‌ها را برای دنیای ساعت‌ها به ارمغان آورد و این ساعت را فلورسنت کرد تا زیر نور فرابنفش به معنای کامل خود دست باشد.

ساعت

حروف و اشکال حک شده روی قاب پس‌زمینه ساخته شده از طلای سفید این ساعت اشاره‌ای به فیلم Predator دارد که در آن موجود وحشتناکی از یک کهکشان دور با برنامه‌ریزی ساعت خود که با این متون مرموز بیشتر می‌شود، نابود می‌شود.

شرکت Greco-Geneve با الهام از این ساعت رمزآلود که توسط آن بیگانه در استفاده از می‌شود، عناصر عرفانی و علمی و فنی را به طور یکپارچه در طراحی خود ادغام کرده است که ساعت‌ها در سراسر جهان را مجذوب خود می‌کند.

تصاویری که به تازگی از این ساعت در اینستاگرام منتشر شده است، با واکنش های متعددی روبرو شده است. برخی از آن استقبال کردند و برخی دیگر این ساعت سیارکی را نماد اسراف و تجمل‌گرایی دانستند و برخی نیز حتی آن را به سختی گرفتند و آن را به یک سیارک نامیدند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید