اختلاف ها برای قراردادن سپاه در فهرست سازمان های تروریستی

  • سیاسی
  • جمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱ ۱۹:۱۲
    کد خبر :968606
سپاه
یک مقام ارشد اتحادیه اروپا در پاسخ به پرسشی درباره قرار دادن سپاه در لیست سازمان‌های تروریستی گفت: «فکر می‌کنم این ایده خوبی نیست، زیرا شما را از پیشبرد مسائل دیگر باز می‌دارد.»

به گزارش انتخاب، «لارنس نورمن» خبرنگار وال استریت ژورنال در توئیتی نوشت: یک مقام ارشد اتحادیه اروپا در پاسخ به پرسشی درباره قرار دادن سپاه در لیست سازمان های تروریستی گفت: «فکر می‌کنم این ایده خوبی نیست، زیرا شما را از پیشبرد مسائل دیگر باز می‌دارد.»

این خبرنگار افزود: بنابراین دیدگاه های متفاوتی در بروکسل وجود دارد. اورسولا فون در لاین [رئیس کمیسیون اروپا] این هفته گفت که از پیشنهاد [قرار دادن سپاه در لیست سازمان های تروریستی] حمایت می کند.

در ادامه توئیت لارنس نورمن آمده است: این مقام مسئول می گوید همانطور که آمریکا موافقت کرده بود پس از احیای توافق، در مورد موضوع حضور سپاه در فهرست سازمان‌های تروریستی خارجی FTO گفتگو کند (توجه داشته باشید بحث، نه لغو)، اتحادیه اروپا نیز در صورت احیای برجام (هر چند بسیار بعید است)، اگر سپاه را در لیست سازمان های تروریستی قرار داده باشد، باید این کار را انجام دهد. “ما باید در مورد آن مذاکره کنیم؟ بله.”

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید