مرسدس و معرفی شاسی بلند GLE 400e هیبریدی 4MATIC

    کد خبر :972394

پیش از این اطلاعاتی درباره شاسی بلند مرسدس بنز GLE و مدل کوپه 2024 آن بدست آوردیم و حال نوبت به نسخه پلاگین هیبریدی موسوم به GLE 400e هیبریدی 4ماتیک رسید.

بازتاب-مرسدس بنز جدید GLE 400e 4MATIC پلاگین هیبریدی با 248 اسب بخار قدرت و 295 پوند فوت گشتاور راهی بازار خواهد شد، مدلی که در کمتر از 5.8 ثانیه می‌تواند به 100 کیلومتر برساعت برسد.

برخی تغییرات بیرونی توسط مرسدس اعمال شده که آن را به خودرویی مدرن‌تر تبدیل کرده است. سپر جلو طراحی جدیدی پیدا کرده تا ورودی هوای بهتری داشته باشد. در جلوپنجره مشبک آن یک خط کرومی بزرگ با حفره‌هایی عبور می‌کند که لوگو بزرگ مرسدس بنز هم پیدا است.

 شاسی بلند GLE 400e

در واقع جلوپنجره دارای طراحی تعداد زیادی لوگوهای کوچک مرسدس بنز است. چراغ‌های ماتریسی هم در جلو پیدا بوده که نورپردازی هوشمندانه و بهتری ارائه می‌دهد.  در واقع مرسدس نام نورپردازی چراغ جلو این نوع مدل‌ها را MULTIBEAM LED گذاشته است.

در کابین داخلی هم فضایی مدرن و باکیفیت را شاهد هستیم که شامل دو نمایشگر بزرگ برای سیستم سرگرمی و پشت آمپر و تعدادی کلیدهای لمسی و غیرلمسی. شاسی بلند GLE 400e هیبریدی 4MATIC مرسدس مشخص نیست چه قیمتی داشته و در چه تاریخی باید شاهد ورود آن به بازار باشیم.

 شاسی بلند GLE 400e

بنابراین انتظار داریم با قیمتی بیش از 60 هزار دلار در نسخه پایه به مشتریان فروخته شود. احتمالا در انتها سال جاری باید شاهد عرضه آن در بازار باشیم و مشتریان خواهند توانست از طریق نمایندگی‌های مرسدس بنز به تهیه آن بپردازند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید