اعطای واحد مسکونی به بازیکنان تیم ملی پس از برد امشب

    کد خبر :956264
اعطای واحد مسکونی به بازیکنان تیم ملی پس از برد امشب

شهرداری تهران در صورت برد تیم ملی ایران در مقابل آمریکا به احتمال زیاد قصد اعطای یک واحد مسکونی به هر یک از بازیکنان در پایتخت را دارد.

مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در حاشیه یکصد و دهمین جلسه شورای شهر تهران از اعطای جایزه ویژه به فوتبالیست‌ها در صورت برد مقابل آمریکا خبر داده بود و گفته بود: اگر تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم فوتبال آمریکا برنده شود و به مرحله بعد برود جایزه‌ای از سوی مدیریت شهری به آنها اعطا خواهد شد.

در همین راستا؛ عبدالمطهر محمدخانی سخنگوی شهرداری تهران در صفحه شخصی خود خبر از اعطای جایزه ویژه به اعضای تیم ملی فوتبال داد و نوشت: ‏شهردار تهران فارغ از هر نتیجه‌ای، هدیه ویژه‌ای را به پاس تلاش بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتبال کشورمان در نظر گرفته است‬ که این هدیه پس از بازی امشب برابر آمریکا اعلام خواهد شد. شورا و شهرداری تهران در کنار هموطنان برای پیروزی بچه‌های ‎تیم ملی دعا می‌کنند.

این در حالی است که پیگیری‌های خبرنگار مهر حاکی از این است که به احتمال قوی شهرداری تهران در صورت برد تیم ملی ایران در مقابل آمریکا قصد اعطای یک واحد مسکونی به هر یک از بازیکنان را دارد که البته این موضوع نیازمند انجام بررسی‌های بیشتر و اخذ مجوز از سوی شورای شهر تهران است.

مهر

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید