میخواستم زارع را خفه کنم!

  • ورزشی
  • جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ ۱۶:۳۲
    کد خبر :940726
علیرضا دبیر

آمریکایی‌ها رسما از ایران برای حضور در جام جهانی کشتی آزاد در این کشور دعوت کردند اما دبیر اعلام کرد به شرط اینکه به تمام اعضای تیم ویزا بدهند عازم آمریکا می‌شویم.

به نوشته همشهری آنلاین، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی از دعوت آمریکا برای حضور در جام جهانی خبر داد که قرار است در این کشور برگزار شود.

دبیر در این باره اظهارداشت: آقای جاش مسئول جام جهانی ۲۰۲۲ آمریکاست که امروز با ما جلسه داشت و قبل از کشتی سرلک دعوت نامه را داد اما من چند شرط گذاشتم. به خاطر اتفاقات سال گذشته که آنها برای مبارزه دوستانه به چند کشتی گیر و مربی ما ویزا نداد گلایه کردیم اما او خیلی در جریان نبود الان هم گفتم این دعوت‌نامه جام جهانی است نه دوستانه بنابراین اگر ویزا ندهند تیم را اعزام نمی‌کنیم. تعارف نداریم نباید در سفارت آنها در صف بایستیم. زمانی شخصی ویزا می‌گیریم اشکالی ندارد اما باید جایگاه تیم حفظ شود. ما هر زمان آنها را دعوت می‌کنیم احترام می‌گذاریم.

وی با بیان اینکه آمریکا برای جام جهانی سال ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ میزبانی گرفته، خاطرنشان کرد: رقابت بین ما و آمریکا بود اما آمریکا ۸۰۰ هزار دلار داد که میزبان شد. انشالله ما هم در آینده به این میزبانی برسیم. آنها نیاز دارند ایران به مسابقات برود و با توجه به حضور تماشاگران ایرانی و اسپانسرها می‌توانند چند برابر این پول را دربیاورند.

رئیس فدراسیون کشتی در خصوص غیبت روسیه از مسابقات جهانی، یادآور شد: از من پرسیدند روسیه نیست خوشحالید گفتم نه این کشور ابرقدرت است. در رقابت آدم رشد می‌کند من ناراحتم، آمریکا هم نباشد ناراحت می‌شوم. فکر می‌کنید المپیک را چرا گذاشتند به این خاطر که جنگی در دنیا نباشد و کشورها خودشان را در این رقابت‌ها نشان بدهند.

دبیر در ادامه صحبت‌هایش درباره مسابقات امشب، گفت: یزدانی کارهایش را کرده، آنالیز داشته و آماده است. ۸ مدال شوخی نیست و امیدوارم مردم هم برای کشتی‌گیران دعا کنند. نخودی هم مدالش قطعی شده و باید برای رسیدن به جایگاه بالا بهترین‌های جهان را ببرد. زارع را می‌خواستم روز گذشته خفه کنم! به او المپیک گفتم می‌تواند طلا بگیرد باور نکرد و اینجا هم بچه‌بازی درآورد. خودش دو دستی مدال طلای جهان را دور انداخت اما برایش درس شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید