تاریخ انتشار سیستم عامل HarmonyOS 3.0 تعیین شد

    کد خبر :901845

به تازگی اطلاعات جدیدی درباره زمان انتشار نسخه جدید سیستم‌عامل HarmonyOS 3.0 افشا شده که از تاخیر دوماهه در عرضه پلتفرم اختصاصی هواوی حکایت دارد.

بازتاب –پس معرفی نسخه دوم سیستم‌عامل اختصاصی هواوی حالا صحبت از HarmonyOS 3.0 است و کاربران بسیاری مشتاق هستند تا بدانند نسل سوم سیستم‌عامل هواوی چه قابلیت‌های جدیدی را با خود به‌همراه خواهد داشت. در همین رابطه یکی از منابع خبری، نقشه راه انتشار سیستم‌عامل هارمونی او اس 3 را منتشر کرده است. در ادامه این گزارش آمده که آپدیت بزرگ HarmonyOS 3.0 و OpenHarmony 3.1 هواوی در ماه سپتامبر 2022 (شهریور) عرضه می‌شود.

پیش از این شایعه شده بود که نسخه بتای HarmonyOS 3.0 در ماه می (اردیبهشت) منتشر می‌شود و  بخش توسعه‌ی این سیستم‌عامل تقریباً به اتمام رسیده است و تغییرات زیادی را در رابط کاربری نسخه‌ پیش‌رو شاهد نخواهیم بود. در مقابل اشاره شده بود که هواوی عملکرد سیستم‌عامل خود را بهبود می‌دهد و علاوه بر این اتصال، تعامل و اشتراک‌گذاری داده بین چند دستگاه هواوی  بهینه‌تر و پایدارتر می‌شود.

بر اساس اعلام رسمی هواوی قرار بود عرضه نسخه آزمایشی سیستم‌عامل HarmonyOS 3.0 در ماه مارس (فروردین) آغاز شود و سپس در ماه ژوئیه (تیر ماه) نسخه‌ پایدار آن عرضه شود. حالا بر اساس اخبار جدید به نظر می‌آید این برنامه با تأخیر مواجه شده و انتظار می‌رود نسخه‌ بتای سیستم‌عامل HarmonyOS 3.0 در ماه می (خرداد) و نسخه‌ پایدار آن در سپتامبر (شهریور) عرضه شوند.

هواوی تا به امروز بروزرسانی برای نصب سیستم‌عامل هارمونی را روی بیش از 100 گوشی خود عرضه کرده است. این بروزرسانی در حال حاضر نسخه 2 هارمونی را روی دستگاه‎‌های این شرکت نصب می‌‎کند. همچنین شایعه شده سری هواوی میت 50 احتمالاً در ماه ژوئیه معرفی می‌شود، بنابراین انتظار می‌رود که پرچم‌دار بعدی هواوی با نسخه‌ سوم سیستم‌عامل Harmony OS وارد بازار شود. اما با این حال هنوز تاریخ عرضه و مشخصات هواوی میت 50 به‌صورت رسمی اعلام نشده‌ است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید