HarmonyOS هوآوی و نصب آن روی 320 میلیون دستگاه

    کد خبر :951151
HarmonyOS

هواوی امروز بعدازظهر یک کنفرانس توسعه دهندگان برگزار کرد. یو چنگدونگ، رئیس کسب‌وکار مصرف‌کننده هوآوی روی صحنه آمد تا درباره موفقیت سیستم عامل HarmonyOS صحبت کند.

بازتاب-‌‌یو چنگ دونگ اعلام کرد که تعداد دستگاه های هوآوی مجهز به سیستم عامل هارمونی به 320 میلیون دستگاه رسیده است. در طول سال گذشته، تعداد دستگاه‌های دارای سیستم عامل HarmonyOS 113 درصد افزایش یافته است. محموله‌های دستگاه‌های جدیدی که از HarmonyOS پشتیبانی می‌کنند نسبت به سال گذشته 212 درصد افزایش یافته است.

امروزه بیش از 2 میلیون توسعه دهنده در اکوسیستم هارمونی او اس وجود دارد (تقریباً دوبرابر تعداد یک سال پیش و 20 برابر بیشتر از 2 سال پیش)، و همچنین بیش از 2200 شریک که دستگاه های جدیدی را منتشر می کنند که از سیستم عامل HarmonyOS پشتیبانی می کنند.

هواوی قصد دارد پروژه منبع باز OpenHarmony را بیشتر توسعه و بهبود بخشد و توسعه دهندگان در صنایع مختلف را قادر می سازد تا سیستم عامل های نسل بعدی را ایجاد کنند. هواوی پس از اعمال تحریم های آمریکا و ناتوانی در ادامه استفاده عادی از اندروید، مجبور شد به سیستم هارمونی او اس روی آورد. اما سازنده HarmonyOS را یک سیستم عامل جهانی نه تنها برای گوشی های هوشمند، بلکه برای سایر دستگاه ها نیز ساخته است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید