گلکسی اس ۲۱ اولترا احتمالا صفحه‌نمایشی با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز خواهد داشت

    کد خبر :760369
گلکسی اس ۲۱ اولترا احتمالا صفحه‌نمایشی با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز خواهد داشت

به ‌احتمال زیاد گوشی گلکسی اس ۲۱ اولترا به صفحه‌نمایشی با وضوح +QHD مجهز خواهد بود که نرخ نوسازی آن ۱۲۰ هرتز است.

پرچم‌دار بعدی سامسونگ سری گلکسی اس ۲۱ است که در تاریخ ۲۵ دی‌ماه معرفی می‌شود و هر روز شایعات مختلفی درباره مدل‌های مختلف این خانواده منتشر می‌شود. بر اساس جدیدترین شایعات، گلکسی اس ۲۱ اولترا صفحه‌نمایشی با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز خواهد داشت.

بر اساس توییت حساب کاربری Ice Universe، گلکسی اس ۲۱ اولترا اولین تلفن همراه هوشمند سامسونگ خواهد بود که از صفحه‌نمایشی با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز و وضوح تصویر +QHD بهره می‌برد. هنوز نمی‌دانیم مدل‌های دیگر گلکسی اس ۲۱ چنین صفحه‌نمایشی خواهند داشت یا خیر.

داشتن صفحه‌نمایش +QHD+ با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز چیزی بود که کاربران از زمان معرفی گلکسی اس ۲۰ از سامسونگ درخواست می‌کردند. صفحه‌نمایش در نظر گرفته‌شده برای گلکسی نوت ۲۰ در وضوح تصویر ۱۰۸۰ از نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز پشتیبانی می‌کرد و در حالت +QHD نرخ نوسازی آن به ۶۰ هرتز کاهش پیدا می‌کرد.

پشتیبانی گلکسی اس ۲۱ اولترا از این ویژگی می‌تواند نظر بسیاری از کاربران را به این گوشی جلب کند. بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که شرکت‌هایی مانند اوپو و وان پلاس هم گوشی‌هایی راهی بازار کرده‌اند که از صفحه‌نمایشی با وضوح تصویر +QHD و نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز بهره می‌برند.

به گزارش زومیت، این حساب کاربری در ادامه به این موضوع اشاره کرده است که گلکسی اس ۲۱ اولترا از شارژر ۴۵ وات پشتیبانی می‌کند و دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی خواهد داشت.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید