کادوی لاکچری مسی برای بازیکنان تیم ملی

  • ورزشی
  • پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۰۵
    کد خبر :978830

فوق ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن کادویی خاص برای اعضای تیم ملی کشورش تدارک دید.

لیونل مسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی آرژانتین در جام جهانی ۲۰۲۲، تعداد ۳۵ گوشی آیفون طلایی که در آن از طلای ۲۴ عیار استفاده شده سفارش داد. او روز گذشته سفارش‌های خود را در پاریس تحویل گرفت و هر کدام از این گوشی‌های لاکچری را به یکی از اعضای تیم ملی کشورش هدیه خواهد داد.

روی هر کدام از این گوشی‌های طلایی نام و شماره یکی از بازیکنان تیم ملی آرژانتین به همراه لوگوی فدراسیون فوتبال این کشور حک شده است.

لئو بعد از فتح جام جهانی به دنبال یک کار خاص و ماندگار بود و برای همین با بن لیون، مدیرعامل شرکتی که گوشی‌های لاکچری آیفون را طراحی و تولید می کند تماس گرفته و خواسته خود را با او در میان گذاشت. نتیجه این گفت و گو به تولید آیفون‌های طلایی انجامید که ۱۷۵ هزار پوند برای ستاره البی سلسته آب خورد.

کادوی لاکچری مسی برای بازیکنان تیم ملی

مدیرعامل شرکت آی دیزاین گلد در رابطه با این اقدام مسی گفت: او یکی از وفادارترین مشتریان ماست و بعد از جام جهانی طی یک تماس اعلام کرد که به دنبال هدیه‌ای ویژه برای همه بازیکنان و کادرفنی تیم ملی آرژانتین بابت جشن گرفتن موفقیت بزرگ اخیر است. او اما هدیه‌های معمولی مثل ساعت را دوست نداشت، بنابراین من آیفون‌های طلایی با نام و شماره بازیکنان را پیشنهاد دادم. لئو پیشنهادم را پذیرفت چون آن را دوست داشت.

خبر ورزشی

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید