چرا باید دنبال رویاهای خود برویم؟

    کد خبر :909723

اگر از رویاهای خود پیروی نکنید، بین رویاهای دیگران عقب و جلو می شوید و مدام به شما گفته می شود که باید چگونه باشید و باید چه کار کنید و این درست نیست. شما این قدرت را دارید که برنامه خود را در زندگی دنبال کنید پس چرا این کار را انجام ندهید؟شاید نمیدانید رفتن به دنبال رویاهایتان چقدر اهمیت داشته و مهم است .

1. زندگی را برایتان ارزشمند می کند

هنگامی که به دنبال بالاترین پتانسیل خود هستید، هر روز دلیلی برای بلند شدن از جایتان وجود دارد. شما از زندگی و کاری که انجام می دهید احساس خوبی دارید و احساس می کنید که با یک هدف زندگی می کنید، نه اینکه فقط در حال روزمرگی باشید و منتظر بمانید اتفاق بعدی برای شما رخ دهد.

رویا پردازی

2. ترس هایتان را فراموش می کنید

زمانی که شما رویاهایتان دنبال می کنید، ترس هایتان را کنار می گذارید و شجاع و جسورانه هدف خود را دنبال می کنید. با دنبال کردن رویاها شما در می یابید که بیشتر ترس های شما در ذهنتان بوده است تا اینکه واقعیت داشته باشد.

افراد رویاپرداز که به سمت اهدافشان در حرکتند هرگز اجازه نمی دهند ترس هایشان باعث شک و تردید و دودلی آنها شود زیرا آنها ترس ها را اولین دشمن برای نرسیدن به رویاها می دانند.

3. زندگی شما جذاب می شود

وقتی شروع به دنبال کردن رویاهایتان می کنید، از جا بلند می شوید و کاری انجام می دهید و سراغ کارهایی می روید که پیش از آن انجام نمیدادید. تجربیات جدید اغلب به زندگی شما وارد می شود و زندگی تان واقعاً جالب می شود. وقتی هر روز کاری انجام نمی دهید، اتفاق جدیدی نمی افتد و زندگی می تواند بسیار خسته کننده شود اما زندگی در رویاهای خود هر روز یک ماجراجویی است.

4. بزرگ تر فکر می کنید

وقتی شروع به دنبال کردن رویاهایتان می کنید، بزرگ فکر کردن را یاد می گیرید و سعی می کنید هر کاری انجام دهید تا رویاهای تان بزرگ و بزرگ تر باشند و آنقدر وسیع باشند که ذهن های کوچک، حتی تصور فکر کردن در مورد آن را نداشته باشد.اگر رویاهایتان بزرگ باشند، افکارتان و ایده هایی که به ذهن تان می رسد، هم بزرگ تر خواهند بود.

5. کنترل زندگی تان را بدست میگیرید

با رفتن به دنبال رویاهایتان، شما کنترل را در دست گرفته و کاری را انجام می دهید که بیشترین اهمیت را برایتان دارد. دیگر هیچ کس نمی تواند شما را کنترل کند زیرا می دانید چه می خواهید و چگونه می خواهید آن را بدست آورید، و این بدان معناست که تصمیم می گیرید و زمان خود را طبق همان تصمیمات برنامه ریزی می کنید.

هنگامی که به واسطه دنبال کردن رویاهایتان احساس قدرت میکنید، بیشتر مایل به استفاده از فرصت های زندگی هستید و به آنچه می خواهید عمل می کنید. این مانند یک چرخه پیوسته است که با کمک آن مسئولیت زندگی خود را به دست گرفته و به آنچه می خواهید می رسید.

6. با افراد بیشتری آشنا می شوید

با رفتن به دنبال رویاهایتان، اشخاصی را برای هم صحبتی پیدا می کنید که هم فکرتان باشند و ایده های بزرگی در ذهنشان باشد. این افراد برای به واقعیت رساندن آرزو و رویاهایتان در مسیر به شما کمک می کنند. انسان های بزرگ با ذهن ها و ایده های بزرگ در مورد ایده ها و رویاهای بزرگ صحبت می کنند و همین باعث رشد و پیشرفت شان می شود.

7. احساس آزادی بیشتر میکنید

وقتی کنترل زندگی خود را در دست بگیرید و کاری را که می خواهید انجام دهید، به حس آزادی و رهایی میرسید و اینجاست که شما توسط افراد دیگر و یا ترس درونی خود مهار نمی شوید. شما آزاد هستید آنچه را که می خواهید انجام دهید و در مسیری که می خواهید حرکت کنید حرکت کنید چون این را خواسته اید که به سراغ رویاهایتان رفته اید.

8. شک و تردیدها از بین خواهد رفت

اگر با باور کامل به سمت رویاها در حرکت باشید، تمام شک و تردیدها از بین خواهند رفت.اگر در مسیر دنبال کردن رویاها به خود شک و تردید داشته باشید، شکست خواهید خورد. اگر باورتان نسبت به واقعیت پیوستن رویاها و اهداف زیاد باشد، تسیلم افکار منفی تان نخواهید شد.

9. قابل اعتماد و انگیزه بخش می شوید

برخی از افراد ممکن است سعی کنند شما را از دنبال کردن رویاهایتان باز دارند زیرا از شما می ترسند. آنها نمی خواهند شما شکست بخورید یا صدمه ای ببینید زیرا معتقدند این همان چیزی است که اتفاق می افتد، اما وقتی شروع به انجام کارهایی در زندگی خود کنید، اعتماد آنها را جلب خواهید کرد.

در حقیقت، شما حتی ممکن است دیگران را تحت تأثیر قرار دهید و انگیزه بخش باشید تا به دنبال رویاهایشان بروند، این بهترین هدیه ای است که می توانید در زندگی به هر کسی بدهید.

10. انجام تمام کارهای غیر ممکن، ممکن شوند

با رفتن به دنبال رویاهایتان، اگر به توانایی ها و مهارت هایتان ایمان و باور کامل داشته باشید، هیچ کار غیرممکنی وجود ندارد مگر اینکه شما در ذهن تان این را قبول کرده باشید که این کار شدنی نیست و غیر ممکن است.

انجام تمام کارهای غیر ممکن بستگی به نوع تفکر شما دارد، اگر ایمان و باور داشته باشید که تمام آن چیزهایی را که در ذهن تان دارید قابل دسترسی و ممکن است، همه چیز ممکن خواهد شد اما اگر باور نداشته باشید و تمام آن چیزهایی را که در ذهن تان دارید، غیر قابل دسترسی و نا ممکن بدانید، برای انجام آن هیچ اقدام نمی کنید و به آن نخواهید رسید.

11. در زندگی بیشتر سرگرم می شوید

وقتی رویاهایتان را دنبال می کنید زندگی بسیار سرگرم کننده تر می شود. بیشتر میخندید، بیشتر هیجان زده می شوید. شما از کاری که در طول روز انجام می دهید لذت می برید و منتظر آینده ای هستید که فردا در راه است. اگر احساس می کنید سرگرمی از زندگی شما خارج شده است، پس رویاهای خود را دنبال کنید.

12. به خودتان افتخار خواهید

اگر دنبال اهداف و رویاها بروید، اعتماد به نفس تان بالا می رود و با افزایش هیجان و آدرنالینی که به دلیل دنبال کردن اهداف در شما ایجاد می شود، از زندگی لذت بیشتری خواهید برد و به واسطه کاری که همیشه دلتان می خواسته انجام بدهید و اکنون در حال انجام آن هستید، به خودتان افتخار خواهید نمود.

13. شادتر زندگی خواهید کرد

وقتی قدم در مسیری که به سمت اهدافتان است، می گذارید، احساس خوشایندی در شما ایجاد شده و به مرور زمان متوجه خواهید شد که تغییر اساسی در احساسات تان ایجاد می شود زیرا زندگی بدون رویا افسردگی است.

نمناک/

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید