واکنش مجیدی به تصمیمات وزارت ورزش و ایفمارک: اجازه نمی‌دهم درباره تیمم تصمیم بگیرید!

  • آرشیو
  • پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۶:۴۱
    کد خبر :809672
واکنش مجیدی به تصمیمات وزارت ورزش

فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس در شهرآورد حضور پیدا کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

در بازی حساس شهرآورد تهران، تیم‌های استقلال و پرسپولیس از ساعت 19:30 فردا به میزبانی ورزشگاه آزادی در چارچوب بازی‌های هفته بیست و سوم لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت.

فرهاد مجیدی که طی هفته اخیر گفته می‌شد نسبت به برخی مسائل در استقلال شکایاتی داشته اما پیش از دربی تصمیم گرفته تا سکوت کند؛ در این نشست خبری نسبت به تغییرات در رسانه باشگاه و همینطور پزشک تیم صحبت‌هایی را انجام داد که نسبت به وزارت ورزش و جوانان و ایفمارک موضع گرفت.

به گزارش ایلنا، مجیدی در ابتدا درباره این دیدار اظهار داشت: طبیعتا فردا بازی سخت و حساسی داریم با توجه به اینکه علیرغم بازی خیلی خوب مقابل تیم ذوب آهن 8 موقعیت گل ایجاد کردیم؛ در کمال بدشانسی استفاده نکردیم و بازی را واگذار کردیم. شرایط طوری است که باید حتما برنده شویم تا در کورس قهرمانی بمانیم.

دربی بازترین بازیکن استقلال:

مهدی قایدی.

صحبت‌های دیروز:

بیشتر صحبتم روی ساختاری است ایجاد شده که با عنوان تیم مثال پرسپولیس را ببینید. تیم پرسپولیس بر اساس تفکرات سرمبری بسته شده است؛ دو سال پیاپی است که استقلال بر نظر سرمربی بسته نمی‌شود. مثلا در یک پست 5 بازیکن خیلی خوب داریم و اما در یک پست دیگر در صورت مصدومیت بازیکن جایگزین نداریم که به همین خاطر نمی‌توانیم ثبات داشته باشیم. این بهتر است که تیم بر اساس تفکرات سرمربی بسته شود، همه بازیکنان ما باکیفیت هستند و به هواداران قول می‌دهم که تیم بسیار خوبی ببندم که هواداران لذت ببرند و همان تیمی باشد که هواداران دوست دارند.

استراتژی:

استراتژی ما این است که برای ماندن در کورس قهرمانی باید حتما برنده شویم که باید خیلی باهوش باشیم چون پرسپولیس خیلی تیم خوبی است و بازیکان و کادرفنی خیلی خوبی دارد.

استقلال در لیگ قهرمانان آسیا:

ما به خاطر اینکه بازی‌ها سه روز یکبار بود به همین خاطر تیم ما بعد از بازی سوم تحلیل رفت و امکاناتی که آن‌ها برای ریکاوری داشتند را نداشتیم. از دکتر آبادی تشکر می‌کنم که در اردوی تیم ملی امید با ایشان آشنا شدم و بالغ بر 30 هزار یورو داور به عربستان آوذدند که تیم ما را نجات دادند. او با هزینه شخصی خودش در عربستان حضور داشت. تیم ما خسته بود و به همین خاطر کیفیت پایین‌تری داشتیم.

مشکلات خط دفاعی:

اگر مشکلی باشد بحث دفاع تیمی است نه شخصی؛‌ تمام تمرکز را گذاشتیم و روی این موضوع کار کردیم و طی هفته گذشته روی این مورد کار کردیم.

مشکلات مدیریت استقلال:

بازی فردا برای پرسپولیس است و نمی‌خواهم تمرکز بازیکنانم بهم بخورد و بعد از بازی مفصل می‌خواهم صحبت کنم. الان یکسری اتفاقاتی می‌افتد که سعی کردم سکوت کنم و کمتر صحبت کنم. ولی هرچه سکوت می‌کنیم مجبور می‌شوم که صحبت کنم.

الان اعلام کردند که دکتر ما نمی‌تواند روی نیمکت بنشیند. آقای آبادی در آسیا دکتر ما بودند و دکتر تیم خودمان را به دلیل یکسری مسائل و شان اینکه این دکتر حفظ شود کنار گذاشتیم و نگفتیم که چه بلایی سر تیمم آورد.

به خانم هراتیان می‌گویم که آقا یحیی و پرسپولیس نیازی به این کار ندارند و مثل مرد وارد زمین می‌شوند. تمرکز ما هیچ عنوان بهم نمی‌خورد. در مورد رسانه باشگاه گفتند که آقای مبین و وزارت ورزش نمی‌گذارند تغییرات ایجاد کنیم. خانم هراتیان چه کاره است که درباره نیمکت تیم من تصمیم میگیرد.

به ایشان می‌گویم این کارها نیازی نیست اما دکتری که در تیم ملی المپیک مجوز داشته مقابل پرسپولیس ایفمارک اجازه نمی‌دهد که روی نیمکت بنشیند!. سازمان لیگ تایید کرده اما ایفمارک تایید نکرده است! دوره این کارها تمام شده است. اجازه بدهید که تیم‌ها جوانمردانه بازی کنند. امیدوارم که این مسائل حل شود و برای مربیان و بازیکنان حواشی به وجود نیاورند. دکتر تیم ما کیفیت کاری اش خیلی پایین بود و به همین خاطر برکنار شد. اختیار نیمکت با سرمربی است و اجازه نمی‌دهم که هیچکسی به غیر از من درباره نیمکت استقلال تصمیم بگیرد.

بازی فردا پرگل می شود؟

بازی دربی را نمی شود پیش بینی کرد و احساس می‌کنم یک بازی زیبا از طرف ما و پرسپولیس برگزار می شود و هواداران لذت می‌برند.

مصدومیت مدافعان پرسپولیس:‌

ما هم به هر حال بازیکن محروم داریم؛ آقای رضاوند و کریم زاده نیستند و آقای اسماعیلی که وضعیتش امروز بررسی می‌شود اما بازی طوری است که هر بازیکنی با تمام وجود برای تیمش تلاش می‌کند و امیدواریم که فردا بازی خوبی انجام شود.

کاپیتان پرسپولیس:

من ترجیح می‌دهم در مورد تیم حریف و بازیکنانش صحبت نکنم.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید