مسعود صادقلو: فوتبالیست‌ها سوسول شده‌اند!

    کد خبر :469362

خواننده محبوب نسل جوان گفت: از آنجایی که اکثر رفقایم پرسپولیسی هستند خیلی‌ها فکر می‌کنند من هم طرفدار پرسپولیس هستم.

مسعود صادقلو یکی از آن خواننده‌های جوانی است که به تازگی مجوزهای رسمی برای برگزاری کنسرت را از وزارت ارشاد گرفته و قصد دارد به زودی اولین کنسرتش را برگزار کند. صادقلو در بچگی کشتی‌گیر بوده و چند سالی در این رشته فعالیت می‌کرد، اما با ادامه فعالیت در موسیقی کشتی را کنار گذاشت تا به طور حرفه‌ای موسیقی را دنبال کند.

مسعود از دوران کودکی علاقه زیادی به فوتبال داشته و به شدت این ورزش را دنبال می‌کرد، ولی در حال حاضر به دلیل مشغله کاری کمتر اخبار فوتبال را پیگیری می‌کند. با این حال بازی‌های تیم ملی را هیچ وقت از دست نمی‌دهد. صادقلو همچنین دوستان فوتبالی زیادی دارد که در نوع خود جالب است. گفت‌وگوی ما با این خواننده جوان را در ادامه می‌خوانید.

چقدر اهل ورزش هستید؟

به طور کلی خیلی به ورزش علاقه دارم. هم ورزش کردن و هم دنبال کردن رویدادهای ورزشی برایم جذاب است. در دوران کودکی کشتی کار می‌کردم، ولی به دلیل علاقه بیشتر نسبت به موسیقی به سمت این رشته رفتم. ضمن اینکه من هم مثل اکثر مردم در دوران کودکی‌شان در کوچه و خیابان فوتبال بازی می‌کردم، ولی راستش را بگویم خیلی در حال حاضر فرصت پیگیری فوتبال را ندارم، چون مشغله کاری‌ام بسیار زیاد است، ولی در جریان اتفاقات قرار می‌گیرم.

پرسپولیسی هستی یا استقلالی؟

واقعاً هیچ کدام. هر دو تیم بزرگ و پرطرفدار هستند و من احترام زیادی برایشان قائلم. البته، چون اکثر رفقایم پرسپولیسی هستند خیلی‌ها فکر می‌کنند من هم طرفدار پرسپولیس هستم، ولی این‌طور نیست؛ مثلاً فرهاد مجیدی را هم خیلی دوست دارم و یا ناصرخان حجازی که خدا رحمت‌شان کند.

شنیدیم رفقای فوتبالی زیادی داری…

بله، بسیاری از دوستانم از فوتبالیست‌های قدیمی یا بازیکنانی که در حال حاضر بازی می‌کنند، هستند؛ مثلاً علی دایی، علی انصاریان، مهرداد میناوند، علی کریمی یا مهدی طارمی و محسن مسلمان که از دوستان بسیار خوب و نزدیک من هستند.

اگر بخواهی از بازیکنان حال حاضر کسی را به کنسرتت دعوت کنی، آن فرد کیست؟

راستش دوست دارم علیرضا بیرانوند و اشکان دژاگه را به کنسرتم دعوت کنم، چون از لحاظ فنی و اخلاقی خیلی آن‌ها را دوست دارم.

به نظرت جای چه کسی در فوتبال ما خالی است؟

علی کریمی اعجوبه فوتبال بود و همیشه و در هر حالتی جایش در فوتبال ایران خالی است. ضمن اینکه به نظرم همین حالا کریم باقری بهتر از خیلی از فوتبالیست‌های کنونی است و می‌تواند در لیگ برتر بازی کند.

انگار دل خوشی از فوتبالیست‌های فعلی نداری.

راستش فوتبال دیگر مثل سابق نیست. قدیم‌ها فوتبالیست‌ها مثل یک مبارز بودند و می‌جنگیدند. سرشان را جلوی توپ می‌گذاشتند، ولی الان این‌طور نیست و فوتبالیست‌ها سوسول شده‌اند؛ مثلاً رونالدو بیرون از زمین آدم فانتزی به حساب می‌آید. از لحاظ تیپ، استایل و نحوه زندگی‌اش فوق‌العاده است، ولی در زمین مثل یک گلادیاتور رفتار می‌کند و تا آخرین نفس می‌جنگد.

به نظرم این گلادیاتور بودن و این جنگیدن را فوتبالیست‌های ایرانی رعایت نمی‌کنند؛ مثلاً من یک رفیق فوتبالیست داشتم که نمی‌خواهم اسمش را بگویم، ولی او همه کاری می‌کرد و کلاً دنبال حاشیه بود و اصلاً نحوه زندگی‌اش به فوتبالیست‌های حرفه‌ای نمی‌خورد، ولی من خودم اهل هیچ چیزی نیستم. به همین خاطر همیشه به او می‌گفتم من باید به جای تو فوتبالیست می‌شدم. خودم به شخصه رونالدو را خیلی دوست دارم و در همه زمینه‌ها الگویم است. البته فکر می‌کنم اگر بازیکنان فعلی اینستاگرام و فضای مجازی را کنار بگذارند و کمتر از آن استفاده کنند بیشتر پیشرفت می‌کنند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید