قتل در سفره‌خانه سنتی

  • حوادث
  • سه شنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ۹:۱۵
    کد خبر :947321
قتل در سفره‌خانه سنتی

پدر و پسر طلبکار وقتی برای تسویه‌حساب با مرد بدهکار به سفره خانه پدر وی رفته بودند در یک درگیری خونین مرتکب قتل شدند.

ساعت 9:15 شامگاه یکشنبه خبر قتل مرد 31 ساله‌ای در یکی از بیمارستان‌های پایتخت به بازپرس محمد وهابی اعلام شد. نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد قربانی این جنایت به نام سهیل به همراه پدرش و یک وکیل جوان در سفره‌خانه سنتی پدرش در خیابان آذربایجان نشسته بودند که از سوی دو مرد هدف حمله با قمه قرار گرفته و مجروح شده بودند اما پس از انتقال به بیمارستان سهیل به خاطر شدت جراحات جان خود را از دست داده است.

پدر سهیل در تحقیقات گفت: شب حادثه به همراه پسرم و یکی از دوستانم که وکیل دادگستری است در سفره‌خانه نشسته بودیم که مرد میانسالی به نام هاشم و پسرش وارد سفره‌خانه شدند. هاشم و پسرش را قبلاً دیده بودم، آنها مدعی بودند که پسر بزرگم سهراب از آنها و چند نفر دیگر کلاهبرداری میلیاردی کرده و متواری شده است. آنها دنبال پسرم بودند اما وقتی گفتم که از پسرم خبری ندارم شروع به فحاشی کردند. در حالی که داشتند ما را تهدید می‌کردند و ناسزا می‌گفتند ما هم شروع به فیلمبرداری از او و پسرش کردیم تا مدرکی داشته باشیم و بتوانیم شکایت کنیم. اما وقتی متوجه فیلمبرداری شدند، عصبانی‌تر شده و سفره‌خانه را ترک کردند. چند دقیقه بعد پدر و پسر قمه به‌دست وارد سفره‌خانه شده و به جان ما افتادند. من، پسرم و دوست وکیلم را مجروح کردند و متواری شدند. بعد از انتقال به بیمارستان پسرم سهیل فوت کرد.

پس از شنیدن اظهارات مرد میانسال بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی پایتخت، دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته سفره‌خانه و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهمان را صادر کرد.

روزنامه ایران

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید