جدیدترین اخبار
19 آذر 1399 ساعت 13:31 آرشیو کد خبر :768128

فکری: مربی خارجی 30 میلیارد می‌گیرد ما برای استقلال 2 میلیارد هم جریمه می دهیم

فکری مربی خارجی 30 میلیارد می‌گیرد ما برای استقلال 2 میلیارد هم جریمه می دهیم استقلال

استقلال را با شرایط روحی خیلی داغون تحویل گرفتیم تیمی که 4، 5 است نتیجه خوب نگرفته و همه از آن ناراحت هستند بازیکنان ما شرایط روحی خیلی بدی داشتند و در این حالت تیم را تحویل گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: آنهایی که ما را با مربیان خارجی مقایسه می کنند این را هم ببینند که آنها دو ماه فرصت داشتند اما ما این فرصت را نداشتیم.

محمود فکری در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: از رسانه ها که امروز در تمرین استقلال برای پوشش تمرین ما و اطلاع رسانی به هواداران شرکت کردند تشکر می کنم. پس از بازی با صنعت نفت روز گذشته تمرین ریکاوری انجام دادیم و از امروز هم تمرینات خود را پیگیری می ‌کنیم تا برای دیدار با شهرخودرو آماده شویم. باید ببینیم خدا چه می خواهد.

* به جز شیخ دیاباته مصدوم دیگری نداریم

وی درباره آخرین وضعیت مصدومان تیم استقلال گفت: فرشید اسماعیلی با تیم تمرین می کند و سیاوش یزدانی هم از روز گذشته کار خود را آغاز کرد. شیخ دیاباته همچنان مصدوم است و ووریا غفوری هم به دلیل کیستی که در پایش بوده آمپول زده و باید 3-4 روز استراحت کند. پس از این استراحت به تمرین بازمی‌گردد. از طرفی مهدی قائدی و مسعود ریگی هم امروز با ما تمرین می‌کنند. فکر می ‌کنم به جز شیخ دیاباته آسیب دیده دیگری نداریم.

* بدترین استقلال را گرفتیم، بیشترین انتظار از ما می رود

سرمربی استقلال اظهار داشت: متأسفانه امسال بدترین استقلال را تحویل گرفتیم اما بیشترین انتظار هم از ما وجود دارد این موضوع تعادل خوبی ندارد وقتی چیزی را به کسی می‌دهید باید در همان حد از وی انتظار داشته باشید.انتظار ما از طرفداران این است که از تیم حمایت کنند اما متأسفانه این موضوع را خیلی کم می‌بینیم افرادی که شاید خیلی منطقی هستند و فضاها را می‌شناسند فقط حمایت می‌کنند.

* خیلی ها مشکلات فنی را به ما انتقال می دهند

فکری ادامه داد:‌ خیلی‌ها به دلیل اینکه استقلال را دوست دارند و می‌خواهند در بهترین شرایط باشد و بهترین بازی‌ها را ارائه دهد. وقتی تیم را از تصاویر تلویزیونی می‌بینند و متوجه می‌شوند فوتبالی را که باید ارائه نمی‌دهند تحت تأثیر قرار می‌گیرند مشکلاتی را هم که در بحث فنی وجود دارد می‌بینند به ما انتقال می‌دهند.

* مربی خارجی 30 میلیارد می‌گیرد ما برای استقلال 2 میلیارد هم جریمه می دهیم

وی افزود: اگر بخواهید تیمی را بسازید بین دو فصل استراحت کافی خیلی مهم است. استقلال امسال استراحت کافی را نداشت از طرف دیگری آماده‌سازی تیم حدود 45 روز زمان می‌خواهد. دوستانی که به عنوان مربی خارجی در این تیم کار کردند دو ماه فرصت داشتند اکنون که ما را با این مربیان مقایسه می‌کنند به این موضوع هم توجه کنند.بحث مالیش هم جالب است مربی خارجی 30میلیارد پول می‌گیرد و ما برای حضور در استقلال باید 2میلیارد جریمه بدهیم این مسائل را هم کنار می‌گذاریم.

* استقلال را در شرایط روحی بد تحویل گرفتیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: بحث این است زمانی را در اختیار نداشتیم و استقلال را با شرایط روحی خیلی داغون تحویل گرفتیم تیمی که 4، 5 است نتیجه خوب نگرفته و همه از آن ناراحت هستند بازیکنان ما شرایط روحی خیلی بدی داشتند و در این حالت تیم را تحویل گرفتیم.

* می گویند فکری از وزیر می ترسد اما از هیچ بنی بشری نمی ترسم

فکری درباره مشکلات مدیریتی باشگاه استقلال عنوان کرد:‌ وقتی من تیم را تحویل گرفتم تغییر مدیریت صورت گرفت احمد مددی خیلی خوب کار می‌کند و الان که من از وی حمایت می‌کنم. می‌گویند فکری از وزیر می‌ترسد. خدا را شاهد می‌گیرم به جزء خدا از هیچکس نمی‌ترسم اتفاقاً با خدا هم خیلی رفیق هستم و مرا هم خیلی دوست دارد. از هیچ بنی‌بشری نمی‌ترسم و حرف‌هایم را می‌زنم اگر ببینم مشکلی وجود دارد با توجه به حقم آن را مطرح کرده و انتقاد می‌کنم اما استقلالی که ما تحویل گرفتیم کلی مشکل داشت.

* از هفته اول تمام انتقادها به سمت ما سرازیر شد

وی تصریح کرد: ماشینی را حساب کنید که کل اجزایش ایراد دارد اگر بخواهید این ماشین خراب را به مسابقه رالی ببرید و انتظار داشته باشید در همان پیچ‌های اول با سرعت بالا شتاب بگیرد و اول شود، درست نیست.همه این مسائل که من با علم به مشکلات به استقلال آمدم درست است اما زمان هم می‌خواهم از همان هفته اول که تیم ما موفق به کسب پیروزی شد تمام انتقادها سمت ما سرازیر شد.

* برای ساختن استقلال نیاز به صبر و حوصله داریم

سرمربی آبی پوشان افزود: در هفته دوم با شکست از فولاد انتقادهای منصفانه و غیر منصفانه سمت من آمد. اکنون که تیم امتیازهای بدی نگرفته اما نمی‌گوییم راضی هستیم یا خیلی خوب بازی می‌کنیم اما از حوزه دیگری به استقلال نیامده‌ایم تا در این تیم مربی شویم سال‌ها اینجا کار کرده‌ام و کاپیتان استقلال بودم. حدود 13 سال است مربیگری می‌کنم این‌ها را می‌دانیم اما راه فرار از مشکلات چیست؟ باید صبور باشیم برای ساختن استقلال نیاز به صبر و زمان و حوصله داریم.

* برای استقلال کیسه ندوخته ام

فکری عنوان کرد:‌ اگر قرار باشد کسی تیم را تحویل بگیرد افرادی که با فکرشان تصمیم می‌گیرند به استقلال نمی‌آیند اما فردی که عاشق این تیم باشد استقلال را تحویل می‌گیرد. روز اول هم گفتم حاضرم جریمه بدهم اما این تیم را بسازم برای استقلال کیسه ندوخته‌ام بلکه چندر غاز پول گرفتم و اکنون باید دو میلیارد و 300 جریمه بدهم.

* از روند تیم راضی هستم

وی درباره اینکه آیا روند استقلال را رو به جلو می‌داند توضیح داد: من از روند تیم راضی هستم و باید آرام آرام جلو برویم خیلی از نفرات ما آسیب‌دیده هستند که می‌توانستند به عنوان بازیکن اصلی و ذخیره به ما کمک کنند در خیلی از مسابقات نزدیک بازی ارنج تیم من عوض شد و بازیکنی که باید در ترکیب بازی می‌کرد در اختیار نداشتیم یا حتی نفرات تعویضی را در اختیار نداشتیم اما اکنون بازیکنان‌مان خیلی خوب تمرین می‌کنند و خودمان هم با برنامه‌ریزی خوب جلو می‌رویم.

* باید نحوه زندگی کردن و چگونگی فعالیت بازیکنان در فضای مجازی را درست کنم

سرمربی تیم فوتبال استقلال با انتقاد از واکنش‌هایی که در فضای مجازی نسبت به وضعیت این تیم مطرح می‌شود گفت:‌شاید نت گوشیم را خاموش کنم و کارم را انجام بدهم اما این موضوع قطعا روی بازیکنان‌مان تأثیر می‌گذارد. من باید نحوه زندگی کردن بازیکنان و اینکه آنها چگونه در فضای مجازی فعالیت می‌کنند را درست کنم. کار خیلی سختی داریم اما متأسفانه زمان نداریم. بدون زمان از ما می‌خواهند کار سختی انجام بدهیم اما با تمام قدرت و انرژی و تجربه‌ای که دارم تلاش خود را برای ساختن تیم انجام می دهم و به امید خدا و کمک همین بچه‌ها و مجموعه تیم خوبی را می‌سازیم تا هواداران راضی باشند.خواهش می‌کنم به ما زمان بدهند.

* تا قبل از حضور در استقلال می گفتند فکری دستیاران قوی دارد

فکری درباره انتقاد به اعضای کادر فنی‌اش به ویژه آنالیزور این تیم مطرح شده توضیح داد: اتفاق خیلی خوبی است که اگر تیم ما در نیمه اول بد بازی می‌کند در نیمه دوم خوب باشد و این نشان می‌دهد شناخت خوبی از استقلال پیدا کرده‌ایم و پس از برطرف کردن ایرادهای نیمه اول در نیمه دوم بازی بهتری ارائه می‌دهیم. یکی از نکاتی که به عنوان نقاط قوت من قبل از حضورم در استقلال مطرح می‌کردند بحث اعضای کادر فنی و دستیارانم بود. می‌گفتند نیمکت محمود فکری وزن بسیار خوبی دارد و کادر فنی قوی است اما اکنون همین نفرات مورد انتقاد قرار می‌گیرند. همکاران و آنالیزور خوبی دارم اما ایرادهایی که می‌بینیم آنها هم به مرور زمان برطرف می کنیم.

* هجمه در انتقاد به کادرفنی من غیر منصفانه است

وی ادامه داد: اگر نیاز باشد مربی یا آنالیزور دیگری به تیم اضافه شود برنامه‌ریزی می‌کنیم و این کار را انجام می دهیم حتی اگر قرار به تغییر آنالیزور باشد هم این موضوع اتفاق می‌افتد اما اینکه بخواهیم بگوییم در این بخش ضعیف هستیم هجمه‌هایی غیرمنصفانه است.

به گزارش فارس، سرمربی تیم فوتبال استقلال افزود: شاید فردا یک عکاسی بیاید و با حضور در ساختمان اطراف ورزشگاه نفت تهرانسر عکس بگیرد و بگوید چمن این زمین زرد است اما می‌بینید امکانات ما در این مجموعه خیلی خوب است با این وجود شیطنت‌ها علیه ما خیلی زیاد است.

Ad

روی خط خبر

 • شواهد نگران‌کننده حاکی از احتمال درگیری مسلحانه در مراسم تحلیف بایدن است
 • تکذیب حملات سایبری به شبکه برق کشور
 • محدودیت‌های ترافیکی امروز و فردا اعلام شد
 • بزرگترین سرمایه گذاری در صنعت خودرو توسط بخش خصوصی؛
 • صدور مجوز تزریق واکسن ایرانی کرونا به گروه چهارم، با دوز جدید
 • بیانیه سرآوا درباره خبر دستگیری معاون سابق این شرکت
 • سردار حاجی‌زاده: موشک‌ها ابزار تولید قدرت و امنیت برای ملت ایران هستند
 • ابتلای رضا کیانیان به کرونا
 • تغییر مقررات اسکار در بخش فیلم بین‌المللی
 • قیمت دلار، امروز ۲۷ دی ۹۹ / قیمت خرید دلار به کانال ۲۲ هزار تومان بازگشت
 • رکورد حراج تهران با نقاشی ۱۲ میلیاردی آیدین آغداشلو شکست
 • سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا: حضور در مدارس اختیاری است
 • زمان واریز یارانه کرونا
 • آخرین وضعیت دو شهردار بازداشتی شهر تهران
 • واگذاری سهام شستا به بازنشستگان منتفی شد
 • مجلس برای پرداخت یارانه ۱۰۰ هزار تومانی آستین بالا زد
 • نامه وزیر بهداشت به وزیر کشور: جلوی ورود مسافران به شمال را بگیرید / برگزاری مراسم عزاداری فاطمیه بدون پروتکل‌ها خطرناک است
 • خرید اینترنتی آسمان مجازی از بهترین فروشگاه اینترنتی دکوراسیون
 • لغو محدودیت های کرونایی سفرهای جاده ای، ریلی و هوایی تکذیب شد
 • قیمت جهانی نفت امروز ۹۹/۱۰/۲۷
 • سقوط ۴۰ هزار واحدی شاخص بورس تهران
 • آمریکا گستره تحریم فلزات علیه ایران را افزایش داد
 • وعده انتخاباتی رقیب نتانیاهو علیه ایران و فلسطین
 • امارات و بحرین دو شریک اصلی امنیتی آمریکا هستند
 • کرونا در جهان؛ عبور قربانیان از مرز دو میلیون نفر/ اینفوگرافیک
 • داستان حضور «ژوان» در جشنواره فجر
 • سقوط درآمد نفتی اوپک به پایین‌ترین رکورد ۱۸ ساله
 • دلفیناریوم برج میلاد برای همیشه تعطیل شد
 • وزیر بهداشت آمریکا استعفا داد
 • احمدرضا جلالی همچنان در زندان اوین است
 • Ad