عموزاد و اطری فینالیست شدند

  • ورزشی
  • شنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ۲۰:۲۰
    کد خبر :941067
رضا اطری

در مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی کشتی آزاد در سه وزن پایانی امشب ۳ کشتی‌گیر کشورمان برای رسیدن به فینال روی تشک خواهند رفت.

در وزن ۶۵ کیلوگرم رحمان عموزاد در دور نخست با نتیجه ۸ بر یک جون سوک یون از کره جنوبی را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۶ بر صفر اسماعیل موزوکایف دارنده مدال برنز جهان از مجارستان را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

عموزاد در این مرحله با نتیجه ۱۳ بر ۲ آدیل اوسپانوف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. این آزادکار کشورمان در این مرحله به مصاف حاجی علی اف قهرمان جهان و دارنده مدال‌های نقره و برنز المپیک از آذربایجان رفت که با برتری ۹ بر ۲ فینالیست شد.

در وزن ۶۱ کیلوگرم رضا اطری در دور اول با نتیجه ۱۱ بر یک بصیر علی لی از مقدونیه را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد با نتیجه ۴ بر صفر اسلام بازرگانوف از آذربایجان را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.

وی در این مرحله با نتیجه ۶ بر ۳ گئورگی وانگلوف از بلغارستان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. اطری در این مرحله به مصاف نارانخو نارمانداخ از مغولستان رفت که با نتیجه ۵ بر ۳ بر و راهی فینال شد.

اطری در این دیدار به مصاف ری هیگوچی دارنده مدال نقره المپیک از ژاپن می رود.

فارس/

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید