دستگیری 124 نفر از اوباش تهران در طرح اقتدار پلیس امنیت عمومی

    کد خبر :969377
سردار رحیمی

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ امشب در حاشیه اجرای هشتمین مرحله از طرح اقتدار پلیس امنیت عمومی با بیان اینکه عملیات بزرگ یورش به مخفیگاه‌های اوباش، قماربازان، مجرمان و متخلفانی که در پایتخت لانه کرده بودند در هشتمین مرحله از طرح اقتدار با تلاش همکاران در پلیس امنیت، فتا و اطلاعات به مرحله اجرا درآمد، اظهار کرد: در این طرح 124 نفر از اوباش سطح‌دار دستگیر شدند.

وی اظهار کرد: 63 نفر از این افراد، اوباشی هستند که اقدام به تخریب، شرارت و نزاع میکردند و 16 نفر اوباشی بودند که اقدام به توزیع مشروبات الکلی می‌کردند و هفت نفر از اراذلی بودند که اقدام به توزیع مواد مخدر می‌کردند و 17 نفر کسانی بودند که مراکز قمار و فساد دایر کرده بودند.

رحیمی با اشاره به دستگیری 21 نفر از مزاحمان نوامیس در محلات مختلف تهران اظهار کرد: 17 قبضه سلاح جنگی و شکاری و 31 قبضه شبه سلاح و 742 عدد قشنگ جنگی و بالغ بر 170 سلاح سرد از این افراد کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه واحدهای صنفی توسط پلیس امکان تحت کنترل قرار گرفتند، اظهار کرد: 73 واحد صنفی متخلف نیز پلمب شدند.

رحیمی تصریح کرد: پلیس گذرنامه سه باند جعل مدارک و قاچاق انسان را منهدم کرد و همه این افراد دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در حوزه پلیس اماکن بیش از یک میلیون نخ سیگار قاچاق وشف شد که متاسفانه بخشی از این سیگارها سرطان زا بودند.

وی در ادامه گفت: با دستگیری سه نفر از متهمان که در فضای مجازی اقدام به فروش داروهای غیرمجاز و تاریخ گذشته میکردند بالغ بر 160 هزار انواع و اقسام دارو را کشف کردند که بالغ بر 500 میلیون تومان ارزش دارد.

رحیمی در پایان گفت: 37 متهم در حوزه جرایم فضای مجازی دستگیر شدند که بالغ بر سه هزار و 90 نفر شاکی داشتند و میزان اموال بالغ بر 30 هزار میلیارد تومان است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید