دستگیری سرشاخه اصلی انتقال مواد مخدر به تهران

    کد خبر :915465

 سرهنگ مهدی کریمی اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نطنز در عملیاتی ضربتی دو نفر از قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر کشور و سرشبکه اصلی انتقال مواد افیونی به استان‌ تهران را دستگیر کردند.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با اشراف اطلاعاتی خود از ورود چندساعته دو نفر قاچاقچی بزرگ و تحت‌تعقیب که با یکی از اتوبوس‌های مسافربری به‌مقصد تهران در تردد بودند به‌محض ورود به حوزه استحفاظی نطنز مطلع شدند و دستگیری آنان در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان نطنز ابراز داشت: این قاچاقچیان مقدار قابل‌توجهی مواد مخدر از نوع تریاک را به‌طرز ماهرانه‌ای جاسازی کرده بودند که در رویارویی با مأموران پلیس مواد مخدر نطنز راهی جز تسلیم پیدا نکردند.

وی با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضایی، گفت: مبارزه با قاچاق مواد مخدر به‌عنوان بلایی خانمانسوز در اولویت کار پلیس نطنز است و جان‌برکفان انتظامی در برخورد با سوداگران مرگ از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

کریمی همچنین تصریح کرد: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و با هدف مبارزه با اراذل و اوباش، مأموران کلانتری طرقرود با همکاری مأموران پلیس شهرستان با رصد اطلاعاتی، یک نفر از اراذل و اوباشی را که امنیت شهروندان را با دردست داشتن سلاح سرد به‌صورت وحشتناکی به خطر انداخته بود درحین شرارت با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند و به مراجع قضایی تحویل دادند.

صدآنلاین/

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید