حمله مواد فروش ها به نیروهای شهرداری و دادستانی در دره‌فرحزاد

  • حوادث
  • جمعه ۱۰ دی ۱۴۰۰ ۱۶:۵۵
    کد خبر :875242
حمله مواد فروش ها به نیروهای شهرداری و دادستانی در دره‌فرحزاد

در حاشیه بازدید از دره فرحزاد که معاونین دادستان، شهرداران مناطق ۲و۵ و فرماندهان پلیس موادمخدر تهران حضور داشتند، قاچاقچیان مواد مخدر، اقدام به حمله کردند که با برخوردی قاطع مواجه شدند.

نشست قرارگاه اجتماعی رفع معضلات روددره فرحزاد با حضور شهرداران مناطق۲ و ۵، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر و نمایندگان ستاد فرمان امام (ره) ، سازمان بهزیستی و سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران برگزار شد.

احسان شریفی شهردار منطقه در این نشست با اشاره به اینکه رفع معضلات رود دره فرحزاد از جمله مباحث مورد توجه مدیریت شهری است، گفت: رود دره فرحزاد از جمله ظرفیت های ارزشمند شهری است که به لحاظ رهاشدگی و بی توجهی به بستر آسیب تبدیل شده است و برهمین اساس رفع و ساماندهی این معضلات از اولویت های مدیریت شهری است.

شهردار منطقه ۵ از برخورد با زباله گردان و معتادان متجاهر در این محله خبر داد و افزود: رفع معضلات دره فرحزاد نیاز به یک اقدام جهادی و مشارکت همه ارگان ها دارد تا بتوانیم بستر حضور مردم در فرحزاد را به عنوان یکی از ظرفیت های تفریحی فراهم کنیم.

در این نشست مهدی صالحی شهردار منطقه ۲ نیز به بیان دیدگاه های خود برای حل معضلات رود دره فرحزاد پرداخت و افزود: با توجه به مصوبات قرارگاه اجتماعی شهرداری تهران، رفع معضلات همراه با اصلاح کالبدی فضا در دستور کار قراردارد که این مساله نیازمند همکاری و مشارکت سایر نهادهای دخیل در حوزه آسیب های اجتماعی است.

به گزارش سایت شهر، در این نشست نمایندگان سایر نهادها نیز راهکارهای موثر در رفع معضلات رود دره فرحزاد را مطرح کردند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید