حسینی، وزیر ارشاد احمدی نژاد: هیچ‌گونه صحبتی درباره معاونت سیما با من نشده

  • سیاسی
  • یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ۹:۳۷
    کد خبر :408897

سیدمحمد حسینی در واکنش به شایعاتی مبنی بر حضور به عنوان معاون سیما، گفت: هیچ‌گونه صحبتی درباره معاونت سیما با من نشده است.

روز گذشته شایعاتی در فضای مجازی دست به دست شد مبنی بر تغییر در معاونت سیمای سازمان صدا و سیما که قرار است سیدمرتضی میرباقری جای خودش را به سیدمحمد حسینی وزیر ارشاد دولت دهم بدهد. حسینی در واکنش به این شایعه به تسنیم، گفت: “با من صحبتی نشده و چنین موضوعی صحت ندارد. بنده امروز از راهپیمایی اربعین بازگشته‌ام و هیچ‌گونه صحبتی تاکنون درباره معاونت سیما با من نشده است”.

البته قانون منع به کارگیری بازنشستگان در همه سازمان‌ها از جمله صداوسیما در حال پیگیری است و به زودی شاهد تغییرات و تحولات جدی در عرصه مدیران و حتی معاونان ارشد رادیو و تلویزیون خواهیم بود. همان‌طور که عبدالعلی علی عسگری به عنوان رئیس سازمان صداوسیما همین چندی پیش در حاشیه برگزاری مراسم رونمایی از 130 مستند شهید مدافع حرم درباره اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در صدا و سیما خصوصا در باره معاونین رسانه ملی و مدیران رده بالای رسانه ملی تاکید کرد:

«درباره تمدید دوره مدیریتی لازم است بدانید کارمندان صداوسیما 25 ساله بازنشسته می‌شوند و تعویق و تمدیدی همچون گذشته وجود ندارد. طبق قانون تعدادی از آنها بازنشسته می‌شوند و درباره تمدید مدیریتی نیز مستلزم اتخاذ به تصمیمات جدیدی است که در دست اقدام داریم. بنابراین این باید تصمیمات جدیدی بگیریم و ما هم شروع به اقدام قانون به کارگیری بازنشستگان همچون سازمان‌ها دیگر هستیم و درباره معاونین رسانه ملی نیز در حال گرفتن آخرین تصمیم‌گیری‌ها برای اجرای مناسب طبق قانون هستیم.»

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید