احتمال بازگشت استقلال به لیگ قهرمانان

  • ورزشی
  • دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ ۱۹:۳۱
    کد خبر :997712
لیگ قهرمانان آسیا

کمیته صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال ایران مدارک استقلال را تایید نکرد. این موضوع اعتراض باشگاه استقلال را به همراه داشت و حالا یکی از اعضای کمیته استیناف می‌گوید ادله باشگاه استقلال برای تسویه حساب با استراماچونی قابل درک است. این بدین معنی است که ممکن است مجوز آبی‌ها تایید شود و آنها به جدول مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برگردند.

کمیته استیناف می‌بایست تا ۳۱ می برابر با ۱۰ خرداد نظر نهایی خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کند. در این صورت کمیته صدور مجوز حرفه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا مدارک را بررسی و تا ۲۵ خرداد نظرات نهایی‌اش را اعلام می‌کند.

غلامرضا بهروان یکی از اعضای کمیته استیناف در باره پرونده استقلال و استراماچونی و دلایلی که از سوی باشگاه استقلال آورده شد، می‌گوید: ما پرونده‌هایی را بررسی می‌کنیم که اعتراض شده باشد. استقلالی ها نوشتند که این پول را پرداخت کردیم. دلایلی آوردند مبنی بر اینکه اگر این پول در موعد مقرر پرداخت نشده بحث تحریم‌ها بوده است. حرف درستی هم هست.

منوط به این است که آن‌ها قبول کردند یا نه، مدارک این موضوع و پاسخ‌های AFC را هم بررسی می‌کنیم. مطمئن باشید همه ما تلاش می‌کنیم به مشکل بر نخوریم. AFC باید در مورد نامه باشگاه استقلال پیرامون تحریم ها و اینکه استراماچونی حاضر نشد پول خود را به خاطر مشکل باشگاه استقلال در انتقال پول نقدا تحویل بگیرد، نظر بدهد. ما که وضعیت مملکت خودمان را می‌دانیم. ما در تحریم هستیم. نه فقط فوتبال بلکه همه جا درگیر این مسئله هستند. مطالبات زیادی هم داریم. هم باشگاه‌های ما طلب دارند و هم فدراسیون فوتبال، اینکه AFC قبول می‌کند یا نه، پیگیرش هستیم.

خبرورزشی/

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید