عامل آتش زدن ۴ دستگاه خودرو در خیابان دیباجی بازداشت شد

    کد خبر :802937
عامل آتش زدن ۴ دستگاه خودرو در خیابان دیباجی بازداشت شد

رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ از بازداشت عامل آتش‌ زدن چهار دستگاه خودروی سواری در خیابان دیباجی خبر داد.

سردار علی ذوالقدری با اعلام خبر بازداشت عامل آتش زدن چهار دستگاه خودرو در شمال تهران، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: روز گذشته در پی دریافت شکایتی درباره آتش‌سوزی چهار دستگاه خودروی سواری در خیابان دیباجی، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ افزود: با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله کارگروهی از مأموران پایگاه سوم این پلیس و مأموران کلانتری 124 قلهک برای شناسایی عامل یا عاملان این آتش‌سوزی و پیگیری علت و انگیزه آتش‌سوزی تشکیل و تحقیقات تخصصی در این رابطه آغاز شد.

وی با بیان اینکه در بازدید از خودروها عمدی بودن آتش‌سوزی محرز شد، بیان کرد: پس از بررسی تصاویر دوربینهای مداربسته و انجام تحقیقات میدانی، عامل آتش‌سوزی خودروها شناسایی شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا؛ این مقام انتظامی ادامه داد: با توجه به اینکه متهم بلافاصله پس از آتش‌سوزی از محل متواری شده بود، تلاش برای دستگیری متهم ادامه یافت تا اینکه پس از 24 ساعت تلاش شبانه‌روزی متهم در حال پرسه‌زنی در حوالی محل آتش‌سوزی شناسایی و با هماهنگی‌های قضائی در یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

ذوالقدری با اشاره به اینکه در پی آتش‌سوزی صورت گرفته پنج میلیارد ریال به شهروندان خسارت وارد شده است، گفت : متهم طبق دستور قضائی برای تحقیقات تکمیلی و بررسی علت این آتش‌سوزی در اختیار مأموران پلیس امنیت تهران بزرگ قرار دارد.

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید