3 نوشیدنی که باعث کاهش میل جنسی در شما می شوند

  • آرشیو
  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۰۷
    کد خبر :778604
3 نوشیدنی که باعث کاهش میل جنسی در شما می شوند

در این مقاله شما را با نوشیدنی هایی آشنا می کنیم که تاثیر مستقیم روی میزان تستسترون و استروژن بدن شما دارند.

قهوه

شواهد زیادی نشان می دهد که نوشیدن قهوه راهی عالی برای تحریک مردان به نعوظ و یا سرحال آوردنشان در هنگام رابطه جنسی است. اما اگر قهوه شما را عصبی یا مضطرب می کند، ممکن است قهوه رویتان اثر معکوس داشته باشد. چون افزایش اضطراب اغلب می تواند کاهش میل جنسی را به همراه داشته باشد. افرادی که به کافئین حساسیت دارند مدام از این موضوع شاکی هستند. پس ابتدا بدن خود را بشناسید و بعد تصمیم بگیرید قهوه بنوشید یا نه!

آب جو (ماءالشعیر)

در حال حاضر از رازک برای تهیه آبجو استفاده می شود. نوشیدن آب جو می تواند آسیب کبدی ایجاد کند و از آنجا که کبد تا حد زیادی مسئول هورمون سوخت و ساز است، کمترین آسیب مصرف آبجو تاثیر مضرش روی تبدیل آندروژن به استروژن است که در نتیجه باعث می شود میل جنسی کاهش یابد.

آب درون بطری

آب در اینجا مقصر نیست. بطری پلاستیکی مجرم اصلی است. بیس فنول A،( معمولا به عنوان BPA شناخته می شود)، یک جزء شیمیایی موجود در اکثر ظرف غذای پلی اتیلن و قوطی است و با اثرات منفی بر روی باروری زنان و مردان در ارتباط است. یک مطالعه اسلوونیایی در مجله باروری و عقیمی، ارتباط آماری معنی داری بین غلظت BPA در ادرار مردان و تعداد پایین اسپرم، پیدا کرد. در طول یک تحقیق در مدرسه بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد معلوم شد زنان با بالاترین میزان BPA در بدن 27 درصد تخمک گذاری کمتری داشتند.

منبع: رنگ زندگی

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید