مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:

۷۴ بیمارستان تامین اجتماعی، “درجه یک” و یک بیمارستان “عالی” است

    کد خبر :215317

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: ۷۴ بیمارستان ملکی تامین اجتماعی در ارزیابی‌ها درجه یک و یک بیمارستان درجه عالی را کسب کرده‌اند.

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، همزمان با آغاز دهه مبارک فجر وبا حضور دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان، ١٥ تخت بستری تخصصی جراحی زنان و زایمان در بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس بندرعباس افتتاح شد.

دکتر نوربخش در مراسم افتتاح این پروژه گفت: تامین اجتماعی متشکل از بخش‌های بیمه‌ای، درمانی و اقتصادی است.

وی با اشاره به اینکه بخش درمان از بخش های خدوم است که به نیازهای محرومان و درماندگان رسیدگی می‌کند، افزود: مفتخر به خدمت رسانی به این عزیزان هستیم و خدا را شاکریم که این خدمت‌گذاری را انجام می‌دهیم.

نوربخش گفت:خدمات از طریق ۸۰ بیمارستان و ۳۲۰ مرکز سرپایی ملکی به اندازه یک سوم خدمات درمانی است که به بیمه شدگان تامین اجتماعی ارائه می‌شود و این، حجم خدمات را نشان می‌دهد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه این سازمان اهتمام بر افزایش کیفیت خدمات درمانی دارد، اظهار داشت: ۷۴ بیمارستان ملکی تامین اجتماعی در ارزیابی‌ها درجه یک و یک بیمارستان درجه عالی را کسب کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه شان و کرامت بیمه شدگان دریافت خدمات عالی است، گفت: در دهه فجر امسال پروژه‌های درمانی مختلفی در مناطق محروم افتتاح می‌شود.

نوربخش با بیان اینکه استراتژی تامین اجتماعی برقراری عدالت جنسیتی در مدیریت این سازمان است، افزود: در این سازمان ۴۵ درصد همکاران از خانم ها هستند و اعتماد به بانوان با پاسخ مثبت همراه بوده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان نیز در مراسم افتتاح گفت: ٩ مرکز درمانی تامین اجتماعی در این استان وجود دارد و بیمارستان خلیج فارس بندرعباس مرکز بستری ملکی تامین اجتماعی در هرمزگان است. در شهر بندرعباس و ۵ شهر دیگر مرکز درمانی ملکی داریم.

دکتر لیلا خدری افزود:۲۴۰ تخت فعال داریم که ۱۵ تخت از آبان ماه تحویل شده است.

وی با اشاره به افتتاح ١٥ تخت بستری بخش زنان در بیمارستان خلیج فارس گفت: با توجه به کمبود در بخش زنان و زایمان در استان هرمزگان، این طرح انجام شد.

خدری افزود:حذف دفترچه و برنامه تشکیل پرونده الکترونیک بیماران مزمن در بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس بندرعباس در حال اجرا است.

گفتنی است، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به همراه استاندار هرمزگان از بخش‌های مختلف بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس بندرعباس بازدید و از بیماران نیز عیادت کردند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید