۱۰ سال حبس برای مدیرکل سابق محیط زیست سمنان

    کد خبر :784971

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان از صدور حکم مدیرکل سابق محیط زیست استان در دادگاه خبر داد و گفت: وی به ۱۰ سال زندان محکوم شده است.

محمد شریف ابراهیمی با بیان اینکه نخستین کیفرخواست ترک فعل مدیران استان سمنان صادر شد، اظهار کرد: در راستای اجرای دستورالعمل صادره از سوی رئیس قوه قضائیه مبنی بر ورود دستگاه قضائی به ترک فعل مسئولان و مدیران، توجه ویژه به این امر در دستور کار دادستانی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه در خصوص چهار نفر از مدیران استان که برخی از آن‌ها مدیران ارشد استان سمنان نیز محسوب می‌شوند و عدم نظارت و ترک فعل آن‌ها موجب تضییع اموال دولتی شده بود، کیفر خواست صادر شد، افزود: پرونده این افراد برای رسیدگی به دادگاه ارسال شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان با بیان اینکه مسئولان استان در انجام وظایف خود اهتمام ویژه داشته و نظارت‌های خود را بر انجام امورات مربوطه و عوامل زیرمجموعه بیشتر کنند، بیان کرد: برخورد قضائی در زمینه ترک فعل مسئولان مورد توجه دستگاه قضائی است.

به گزارش مهر،ابراهیمی گفت: در خصوص پرونده متشکله در مورد مدیرکل سابق محیط زیست استان دادنامه قطعی صادر که در آن علاوه بر سایر مجازات‌ها مدیرکل به ۱۰ سال حبس، معاون وقت وی به پنج سال حبس و سایر افراد دخیل در پرونده به ۲۰ و ۲۱ ماه حبس محکوم شدند.

مدیرکل سابق محیط زیست استان و معاون وی سال گذشته به دلیل تخلفات دستگیر و همان موقع نیز تودیع شدند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید