کلافگی ورزشکاران از معطلی در فرودگاه ژاپن

  • آرشیو
  • چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۵۸
    کد خبر :829241
ورزشکاران المپیکی

توکیو به خاطر شیوع ویروس کرونا در حالت اضطراری خود است و به همین خاطر ورزشکاران نیز به دقت رصد می شوند و در صورتی که تست کرونای آنها مثبت باشند نمی توانند از فرودگاه خارج شوند.

ورزشکاران المپیکی به دلایل شرایط سخت رعایت کرونا ساعت ها باید در فرودگاه ژاپن معطل باشند که این باعث ناراحتی ورزشکاران شده است.

فرودگاه هاندا یکی از معدود مکان هایی است که فضای بازی های المپیک در این روزها تجربه می شود. صدها ورزشکار معتبر و افراد مطبوعاتی هر ساعت در آنجا جمع می شوند و آماده هستند تا اولین آزمون بزرگی را که ژاپن برای مهمانان خود آماده کرده است انجام دهند.

توکیو به خاطر شیوع ویروس کرونا در حالت اضطراری خود است و به همین خاطر ورزشکاران نیز به دقت رصد می شوند و در صورتی که تست کرونای آنها مثبت باشند نمی توانند از فرودگاه خارج شوند.

فرناندا آگوئر یکی از آنها بود. این شیلیایی پس از آزمایش مثبت در بدو ورود نمی تواند رقابت کند چرا که باید به مدت ۱۰ روز قرنطینه را در یک خانه بهداشت سپری کند و پا به دهکده المپیک نخواهد گذاشت.
سیستمی که ژاپن کنار هم قرار داده، شناسایی، کاهش و جداسازی است. این کشور آسیایی قوانین را راحت نکرد و امتیازاتی هم نداد. برای خبرنگاران انتظار در ترمینال هوایی می تواند به ۱۰ ساعت برسد. در همین حال شما نمی دانید که آیا از شما خواسته شده است که به کشور خود برگردید یا به یک قرنطینه ۱۴ یا سه روزه محکوم شدید جایی که شما فقط ۱۵ دقیقه برای خرید چیزهای اساسی مجاز به ترک هتل هستید.

اگر خوش شانس باشید انتظار در هاندا می تواند به سه یا شش ساعت کاهش یابد. در آنجا باید برنامه ها، کدهای QR، مقالات و برنامه فعالیت مورد تأیید خود را برای دو هفته آینده بارها و بارها نشان دهید. جایی که باید سعی کنید در رویدادی که ۴۴ مسابقات جهانی را گرد هم می آورد، توضیح دهید که در کجا حضور خواهید داشت تا آنها شما را تأیید می کنند.

به گزارش ایسنا، این شرایط سخت باعث شده است تا خیلی از ورزشکاران ساعت ها وقت خود را در بدترین شرایط در فرودگاه سپری کنند تا به سختی بتوانند به دهکده بازی‌ها برسند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید