کشف قرص های سقط جنین در شرق تهران

    کد خبر :820461
کشف قرص های سقط جنین در شرق تهران

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری فردی در خصوص خرید و فروش قرص‌های کمیاب سقط جنین در فضای مجازی خبر داد.

سرهنگ داود معظمی گودرزی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: طی رصد و پایش مستمر فضای مجازی مشخص شد فرد یا افرادی در یکی از شبکه‌های اجتماعی اقدام به فروش دارو‌های کمیاب سقط جنین می‌کنند.

وی افزود: کارشناسان پلیس فتا تهران بزرگ اقدامات خود را آغاز کردند و در تحقیقات اولیه متوجه شدند شخصی با ایجاد چندین صفحه اینستاگرامی با تبلیغات اغوا کننده اقدام به فروش دارو‌های کمیاب سقط جنین می‌کند.

سرهنگ گودرزی تصریح کرد: افسران سایبری این پلیس با بررسی‌ همه جوانب پرونده موفق شدند مجرم را در فضای مجازی شناسایی کنند؛ با به دست آمدن اطلاعات هویتی متهم و پس از تشریفات قضایی، در نهایت مجرم در یکی از مناطق شرقی تهران دستگیر و بیش از ۵۰ قلم داروی سقط جنین که فاسد و تاریخ گذشته نیز بودند از محل اختفای وی کشف شد.

وی افزود: متهم پس از انتقال به پلیس فتا هرگونه جرمی را انکار می‌کرد، اما پس از مشاهده مستندات موجود در پرونده ضمن پذیرش بزه انتسابی به فروش این دارو‌ها اعتراف کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس پلیس فتا تهران بزرگ به شهروندان توصیه کرد: باید توجه داشت که خرید و فروش هرگونه دارو در فضای مجازی ممنوع است و علاوه بر جرم بودن این اقدام، غالب این افراد نیز کلاهبردار هستند، بسیاری از این افراد اصلا دارویی در اختیار ندارند و با یک جست و جوی ساده در فضای مجازی به اطلاعاتی دست پیدا می‌کنند و مدعی داشتن دارو‌های نادر هستند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید