کاهش قیمت بیت کوین به پایین‌ترین رقم

    کد خبر :954772
کاهش قیمت بیت کوین به پایین‌ترین رقم

ارزش بیت کوین در معاملات روز گذشته با کاهش ۴ درصدی به ۱۵۷۲۵ دلار رسید.

قیمت بیت کوین در روز دوشنبه به پایین‌ترین رقم طی بیش‌از یک هفته گذشته رسید و ارزش سایر ارزهای مجازی بزرگ دنیا را هم پایین آورد. فروپاشی صرافی اف‌تی‌ایکس سراسر بازار را تحت تأثیر قرار داده است.

ارزش بیت کوین در روز گذشته با یک کاهش 4 درصدی به 15725 دلار رسید. ارزش این ارز مجازی تا 15586 دلار هم پایین آمده بود که پایین‌ترین رقم از دهم نوامبر را نشان می‌داد. ارزش اتر هم 8 درصد کاهش یافت و به 1081 دلار و 56 سنت رسید.

بازار ارزهای مجازی طی دو هفته گذشته به‌خاطر مشکلات به‌وجودآمده برای صرافی اف‌تی‌ایکس تحت فشار قرار گرفته است. 260 میلیارد دلار از ارزش بازار ارزهای مجازی از ششم نوامبر کاسته شده‌است، یعنی از روزی که مدیرعامل شرکت بایننس اعلام کرد رمز ارزهای اف‌تی‌تی را نقد می‌کند.

اف‌تی‌تی ارز دیجیتال متعلق به صرافی اف‌تی‌ایکس است و تصمیم مدیرعامل بایننس برای فروش آن باعث نابودی اف‌تی‌ایکس شد که از قبل اعلام ورشکستگی کرده بود. بایننس و اف‌تی‌ایکس رقیب یکدیگر بودند.

مدیرعامل جدید این صرافی در روز شنبه اعلام کرد به‌دنبال فروش یا تغییر ساختار امپراتوری جهانی خود است. این شرکت 3 میلیارد دلار بدهی دارد.

بازارهای ارز مجازی منتظر نحوه پایان داستان اف‌تی‌ایکس هستند. شاید مشکلات این شرکت به سایر بخش‌های صنعت ارز مجازی هم راه یابد.

تسنیم

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید