چطور به یک تاتو کار با درآمد عالی تبدیل شویم؟

7 1 چطور به یک تاتو کار با درآمد عالی تبدیل شویم؟

آموزش تاتو یکی از دوره های آموزشی است که در بین لاین های حرفه ای آرایشگری طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. در این رشته افراد می آموزند که چگونه می توان با تزریق رنگدانه به لایه های سطحی پوست، طرح های مختلفی را روی پوست مشتری پیاده کرد.

آموزش تاتو، آموزش فیبروز، و آموزش میکروپیگمنتیشن از جمله آموزش هایی هستند که بر پایه ایجاد نقش و نگار بر روی بدن شکل گرفته اند. به طور مثال  در آموزش فیبروز ابرو، هنرجویان می آموزند که چگونه می توان از طریق تزریق رنگ به ناحیه ابرو، به آن مدل داده و با قرینه سازی و فرم دادن به آن زیبایی بیشتری ببخشند و ایرادها و نواقص آن را برطرف کنند. اما سوال اصلی که هر آرایشگری قبل از آغاز این رشته باید پاسخ آن را بداند، این است که چگونه می توان با آموزش تاتو، یادگیری و ارائه خدمات در این راستا، به درآمد بالا رسید. در این مقاله قصد داریم رازهای موفقیت یک تاتو کار حرفه ای را ارائه دهیم.

 

آموزش تاتو راهی برای میلیونر شدن:

تفاوتی ندارد که دختر هستید یا پسر. ممکن است جزو افرادی باشید که زمان زیادی از روز را جلوی آینه برای آرایش و زیباتر شدن ظاهر خود صرف می کنید. یکی از روش های آرایشی که می‌توانید از آن برای زیباتر شدن خود استفاده کنید، تاتو است. امروزه بسیاری از افراد از این روش برای قسمت های مختلفی از صورت و بدن خود استفاده می‌کنند. لذا بازار کار یک تاتو کار حرفه ای می‌تواند بسیار خوب باشد.

امروزه هنرجویان بسیاری به رشته‌هایی مانند تاتو و فیبروز روی آورده‌اند و از این طریق کسب درآمد می‌کنند.  اما سوال اصلی این است که چگونه با آموزش تاتو و ارائه خدمات تاتو می‌توان به درآمد عالی دست پیدا کرد؟

۱- شرکت در دوره آموزشی

اولین نکته ای که در این خصوص باید در نظر داشته باشید، این است که برای تبدیل شدن به یک تاتوکار حرفه ای لازم است دوره های آموزشی مربوطه را پشت سر گذاشته و در آن ها مهارت مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار خود را بدست آورید. در هر یک از رشته های مربوط به تاتو مانند تاتوی بدن، فیبروز، یا میکروپیگمنتیشن، شما تکنیک‌های استفاده از ابزار تاتو را آموزش خواهید دید. به طور کلی باید در نظر داشته باشید که میزان تزریق رنگ به لایه های پوست، میزان فشار دست، چگونگی قرینه سازی، استفاده از سوزن های مناسب، استفاده از تکنیک هایی که موجی طبیعی جلوه دادن تاتو می شود، همگی در کنار یکدیگر می توانند به حرفه ای شدن شما کمک کنند. لذا شرکت در دوره آموزشی لازم است تا بتوانید در هر کدام از این موارد به سطح بالایی برسید.

 

۲- انتخاب آموزشگاه مناسب

مورد دومی که در خصوص آموزش تاتو باید به آن دقت کنید، انتخاب آموزشگاه مناسب است. یک آموزشگاه خوب می تواند تاثیر زیادی را بر روی کسب مهارت و حرفه ای شدن شما داشته باشد. امروزه آموزشگاه های بسیاری وجود دارند که دوره های آموزش تاتو را برگزار می‌کنند. اما شما باید آموزشگاهی را انتخاب کنید که از اساتید حرفه ای برای آموزش استفاده می کنند. این اساتید باید دارای مهارت و تخصص لازم در رشته مورد نظر باشند و نسبت به تکنیک های روز آگاهی لازم را داشته باشند.

 

۳- استفاده از ابزار خوب و باکیفیت

یکی دیگر از مواردی که برای حرفه ای شدن در این زمینه بسیار مهم است، استفاده از مواد خوب و کارآمد می باشد. در رشته تاتو همواره باید از جوهری استفاده کنید که هیچگونه حساسیتی برای پوست ایجاد نمی کند و ماندگاری بالایی دارد. البته باید این مورد را در نظر داشت که مواد رنگی به کار رفته در تاتو عمر زیادی ندارند و همواره به ترمیم نیاز خواهند داشت. اما هر اندازه که کیفیت مواد استفاده شده بیشتر باشد، مدت زمان ماندگاری آن‌ها نیز بیشتر خواهد بود.

 

۴- مدیریت زمان

مدیریت زمان از دیگر فاکتورهایی است که می تواند شما را به یک فرد حرفه ای در کار خود تبدیل کند. پس از آنکه دوره های آموزش تاتو یا فیبروز به اتمام رسید، باید تمرین و ممارست زیادی داشته باشید تا مهارت بیشتری به دست آورید. زمانی که در این رشته متخصص شوید، بسیار راحت می توانید زمان خود را مدیریت کنید. توجه داشته باشید که مدیریت زمان در این رشته بسیار مهم است. زمان ارائه خدمات شما نباید آنقدر زیاد باشد که مشتری کلافه شود. البته توجه به این نکته نیز ضروری است که برای افزایش سرعت کار نباید آنقدر عجله کنید تا ایمنی و کیفیت کار به خطر بیفتد. زمان بندی مناسب تنها با تمرین و تکرار زیاد حاصل می‌شود.

5- رعایت نکات ایمنی

در رشته تاتو همواره باید نکات ایمنی و احتیاطی را در نظر داشته باشید. اگر قصد دارید درآمد خوبی از این رشته به دست آورید، باید بدانید که برای هر پوست و هر مدلی از چه نوع دستگاه تاتو و سوزنی استفاده کنید. بهره گیری از سوزن تاتو مناسب، مواد بی حس کننده مرغوب و رنگ های بدون حساسیت تنها بخشی از مواردی است که یک تاتو کار حرفه ای باید به آن دقت کند.

 

۶- پشتکار و صبر زیاد

برای حرفه ای شدن در این رشته نیاز است پشتکار بالایی از خود نشان دهید. همچنین، این شغل با تمام هیجاناتی که دارد، صبر و شکیبایی زیادی نیز می‌طلبد. زیرا تاتو کار بسیار ظریف و حساسی است و بی دقتی و عجله در کار ممکن است علاوه بر خراب کردن ظاهر کار، منجر به عوارض جدی برای سلامتی مشتری نیز بشود.

 

معرفی یک آموزشگاه حرفه ای برای گذراندن دوره آموزش تاتو

همان گونه که در بالا توضیح داده شد، برای اینکه بتوان در این رشته به موفقیت رسید، لازم است ابتدا دوره های آموزشی مربوطه مانند دوره آموزش فیبروز، آموزش لیفت و لمینت ابرو،‌ و سایر رشته های آرایشگری را در آموزشگاه های مناسب پشت سر گذاشت. آموزشگاه دترلند از جمله آموزشگاه هایی است که می‌تواند شرایط مناسب را برای پیشرفت شما فراهم آورد. از جمله ویژگی هایی که باعث شده است آموزشگاه دترلند درمیان سایر آموزشگاه ها موفق تر عمل کند و هنرجویان بسیاری را وارد بازار کار حرفه ای کند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• آموزشگاه دترلند همراه از اساتید حرفه‌ای و با سابقه برای دوره های آموزشی خود بهره می‌برد. این موضوع باعث شده است کیفیت کلاس های آموزشی بسیار بالا رفته و هنرجویان مهارت بالایی در رشته مورد نظر خود کسب کنند.
• شما با انتخاب این آموزشگاه می‌توانید پس از شرکت در کلاس ها و قبولی در امتحان، مدرک معتبر فنی و حرفه ای را بدست آورید.
• دترلند از بهترین و با کیفیت‌ترین ابزار برای آموزش هنرجویان استفاده می‌کند.
• دوره های آموزشی در این آموزشگاه این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بر روی مدل های مصنوعی و واقعی به اندازه کافی تمرین و تکرار داشته باشید و مهارت مورد نیاز را کسب کنید.
• یکی دیگر از ویژگی های خاص آموزشگاه دترلند این است که اساتید آموزشگاه حتی پس از اتمام دوره آموزشی با شما در ارتباط هستند و تا زمان تسلط به کار و راه اندازی کسب و کار خودتان در کنار شما خواهند بود.

 

شما عزیزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز نسبت به تکمیل فرم ثبت نام آنلاین در سایت دترلند به آدرس Deterland.com اقدام نمایید و یا در ساعات کاری آموزشگاه با شماره تلفن  ۰۲۱۲۲۹۰۳۵۷۲ برای مشاوره و ثبت نام تماس بگیرید.