چرا علی ضیا حالا سراغ رسانه‌ها آمده؟

    کد خبر :420487

مجری «فرمول یک» به دنبال حواشی ایجادشده برای یکی از قسمت‌های این برنامه که پدری به همراه فرزند بیمارش مهمان شده بود، اظهار کرد: برخی می‌گویند با احساست مردم بازی کردم؛ این حرف به این معنی است که من از ادعاهای اشتباه این فرد اطلاع داشتم و روی آنتن زنده شو بازی کردم، اما با وجود تحقیقات لازم برای یک برنامه تلویزیونی زنده، به برخی ادعاهای مهمان برنامه آگاهی نداشتم.

علی ضیا صبح امروز (۲۷ آبان ماه) در نشست خبری خود با اهالی رسانه حاضر شد تا ضمن روایت جریان کلی حضور افشین ولیخانی و فرزندش در این برنامه تلویزیونی که پیشتر در گفت‌وگویی با ایسنا مطرح کرده بود، به پرسش‌های خبرنگاران درباره این پرونده پاسخ دهد.

او درباره اینکه چرا توضیحات عوامل برنامه «فرمول یک» با یک ماه تاخیر همراه بوده است؟ توضیح داد: امروز بعد از گذشت یک ماه برخی پیچیدگی‌های این پرونده مشخص شده است. در آن زمان جامعه خیلی ملتهب بود و این التهاب‌ها می‌توانست به تصمیم‌های هیجانی و حرف‌های نادرست منجر شود. اما الان تحقیقات جامع‌تری صورت گرفته و با وجود اینکه هنوز پیچیدگی‌هایی در این پرونده وجود دارد، می‌توان دقیق‌تر درباره این موضوع توضیح داد.

مجری فرمول یک ادامه داد: اینکه گفته می‌شود الان که کار به دادگاه و دادسرا رسیده به سراغ رسانه‌ها آمدم، اشتباه است؛ چراکه من خودم درخواست تشکیل پرونده و پیگیری آن را دادم و تا الان هم پیگیر بوده‌ام. به همین خاطر هم این ادعا که علی ضیا به دادگاه احضار شد اصلا معنی نمی‌دهد؛ چراکه من اصلا جرمی مرتکب نشده‌ام. نزدیک به یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان پول در حساب جمع شد، زمانی که متوجه شدم نزدیک به ۸۰ میلیون پول از حساب خارج شده، سریعا درخواست دادم که حساب بسته شود.

به گزارش ایسنا، این مجری تلویزیونی همچنین در پاسخ به این پرسش که چرا وقتی رسانه‌ها به دنبال پاسخگویی عوامل برنامه بودند، سکوت کردید و حالا به میل خودتان نشست برگزار کرده‌اید، توضیح داد: من هم حساسیت‌های شخصی خود را دارم و پیرو یک‌سری محدودیت‌هایی که آنها را پدیرفته‌ام، سعی کردم در ان زمان صحبت نکنم؛ این موضوع را به حساب بی‌توجهی نگذارید.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید