پلیس راهور تهران: امروز خودروی خود را مقابل بوستان ها پارک نکنید

    کد خبر :797635
پلیس راهور تهران: امروز خودروی خود را مقابل بوستان ها پارک نکنید

معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ با تشکر از همکاری شهروندان با پلیس در مراجعه نکردن به بوستان ها در روز طبیعت از رانندگان خواست امروز خودروی خود را مقابل بوستان ها به هیچ عنوان پارک نکنند.

«سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی» روز جمعه گفت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا شهروندان اجازه ورود به پارکها و تفرجگاهها را ندارند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس از ساعت چهار صبح امروز در معابر سطح شهر تهران مستقر شده اند و نسبت به اجرای مصوبات اقدام می کنند.

به گفته این مقام انتظامی، عوامل پلیس راهور تهران بزرگ در مقابل تفرجگاهها و پارکها حضوری فعال دارند و در راستای اجرای مصوبات مربوطه، اجازه ورود شهروندان را به بوستان ها و تفرجگاه ها نمی دهند.

در این ارتباط «سردار حسین رحیمی» فرمانده انتظامی تهران بزرگ روز چهارشنبه با اشاره به مصوبه ستادملی مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی بوستان های پایتخت در روز طبیعت گفته بود: توقف و پارک خودروها در اطراف بوستان های شهر هم در این روز ممنوع است.

به گفته وی، در صورت رعایت نکردن شهروندان، رانندگان ۲۰۰ هزار تومان جریمه و خودرو از مقابل بوستان ها توسط پلیس اجرایی به پارکینگ منتقل می شود.

به گزارش ایرنا، ۲ هزار و ۲۸۹ بوستان شهری و جنگلی در مناطق ۲۲ گانه پایتخت واقع شده که بوستان جوانمردان، نهج البلاغه، چیتگر، شهدای خلیج فارس، یاس فاطمی، تلو، ارم، سرخه حصار و ولایت از جمله آنها است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید