پریا عرب زاده مقصرناکامی پرسپولیس است؟

  • ورزشی
  • شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۶:۱۴
    کد خبر :689413

نام پریا عرب زاده و پرسپولیس دوباره در رسانه‌ها مطرح شده؛ البته نه به صورت مستقیم بلکه با کد و اشاره! موضوع به آخرین بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا برمی گردد جایی که این تیم در دوبی نتوانست از سد تیم نه چندان قدرتمند الشارجه عبورکند و با نتیجه مساوی ۲-۲ متوقف شد.

پیش از شروع این بازی تصویری ازپریا عرب زاده در شبکه‌های مجازی پخش شد که در جایگاه وی آی پی ورزشگاه نشسته و نظاره گر بازی پرسپولیس است. همان تصاویر شروع به راه افتادن شایعات عجیب و غریب بود. عرب زاده پیشتر، تصاویر زیادی ازخودش با پیراهن باشگاه پرسپولیس منتشر کرده بود ونشان داده بود طرفدار این باشگاه است.

تساوی با الشارجه، اما دلیل شد تا تعدادی از رسانه‌های ایرانی به این حضور نقد داشته باشند و ناکامی پرسپولیس را به آن ارتباط دهند. خبرگزاری ایلنا در این مورد نوشت: «با اجازه باشگاه پرسپولیس مانند خیلی از سفر‌های دیگر سرخپوشان، آن‌ها همراه با همسران و خانواده خود به امارات سفر کردند تا بازیکنان با حضور در کنار عزیزانشان در این اردو راحت‌تر باشند و با روحیه بیشتری به مصاف حریف خود بروند، ولی این ماجرا باعث سو استفاده برخی از بازیکنان مجرد این تیم شده و افرادی را همراه خود به سفر آوردند که هیچ نسبتی با آن‌ها نداشته و به نوعی با هم دوست بودند.

این موضوع حتی باعث ناراحتی بازیکنانی شد که همراه خانواده به این سفر آمده بودند و از مدیریت باشگاه گلایه داشتند که چرا در یک سفر خانوادگی اجازه حضور چنین افرادی را می‌دهند و جو اردو را به حالت نا سالم در می‌آورند.

۲ سال قبل هم در زمانی که برانکو هدایت سرخپوشان را بر عهده داشت چنین اتفاقی در اردوی پرسپولیس رخ داده بود که رسانه‌ای شدنش باعث شد واکنش‌های مختلفی نسبت به آن صورت بگیرد.
از دیگر سوالاتی که از مدیران پرسپولیس بعد از بازی با الشارجه می‌توان داشت حضور یک مدل دبی نشین است در جایگاه وی آی پی است. جایی که مسلما بلیت آن باید توسط باشگاه اختصاص می‌یافت و اکنون باید دید چه کسی با گرفتن بلیت وی آی وی از باشگاه آن را به این فرد داده است.

نداشتن تمرکز در بین بازیکنان پرسپولیس موضوعی بود که از آن به عنوان دلیل عدم پیروزی برابر الشارجه یاد می‌شود و اکنون با پایان این بازی و انتشار اخبار و حواشی‌های مربوط به آن می‌توان نتیجه گرفت که دلیل این موضوع چه بوده است.»

واکنش باشگاه پرسپولیس به حضور پریا عرب زاده

بعد از انتشار این خبر بود که باشگاه پرسپولیس خیلی سریع واکنش نشان داد ونسبت به شایعات مطرح شده موضع گرفت. این باشگاه با صدور بیانیه‌ای اظهارات صورت گرفته را بی اساس دانست.

در بخشی از این بیانیه آمده است: «پرسپولیس ۸ بازی فشرده با مدعیان ایران و آسیا داشته و دارد و در کنار مشکلات زیادی از جمله ترافیک بازی‌ها و اشتباهات داوری که لطمه زیادی به تیم زده، حالا این مباحث و شایعات زشت و مکرر زیادی در مورد بازیکنان پرسپولیس منتشر شده که هیچ یک صحت ندارد. بازیکنان پرسپولیس فقط یک روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۳ عصر در اختیار خود بودند و بدون هیچ مشکل و حاشیه‌ای به اردو برگشتند، اما برخی رسانه‌ها، اخبار را طور دیگری منتشر می‌کنند. این موضوع برای ما روشن شده که برخی رسانه‌ها از اول فصل علیه ما حاشیه‌سازی می‌کنند و وابستگی‌شان به بعضی تیم‌ها محرز شده است. به همین خاطر همین فردا صبح، در این مورد اقدام قانونی می‌کنیم. این افراد باید پاسخگوی شایعه‌سازی خود باشند. هواداران باید آگاه باشند و به این شایعات اهمیت ندهند. انگیزه بازیکنان و اعضای باشگاه با این شایعات قوی‌تر می‌شود و ما قویا با چنین اقداماتی مقابله می‌کنیم.»

پریا عرب زاده کیست؟

پریا عرب زاده متولد ۲۰ جولای ۱۹۹۳ در شیراز مدل ایرانی است. او یکی از موفق‌ترین مدل‌های ایرانی ست و هم اکنون ساکن امارات است و فارغ التحصیل مهندسی پرواز در دانشگاه Aviation این کشور است. عرب زاده در سال ۲۰۱۰ به عنوان بانوی زیبای خاورمیانه انتخاب شد و تاکنون سابقه همکاری با کمپانی‌ها و مارک‌های سرشناسی، چون: Samsung,Cavalli,Jaguar,Interprise را دارد.

افتخارات علمی

پریا عرب زاده در سن ١۴ سالگى مقام سوم المپیاد ریاضى کانادا را به دست آورد و تا به حال ﺳﺎﺑﻘﻪ ﻫﻤﮑﺎﺭﯼ ﺑﺎ ﮐﻤﭙﺎﻧﯽ ﻫﺎ ﻭ. ﻣﺎﺭﮎ ﻫﺎﯼ ﺳﺮﺷﻨﺎﺳﯽ ﭼﻮﻥ: Walid attalah , Damas , le zurde , dar Sara , splash , blooming , avenue , Xxl vodka , Ali younes , le lana , ice watch , jmarlie ,triumph ,vancleef , matrix , Samsung ,Jaguar ,Interprise را دارد.

او با عکس‌های منتشرشده در اینستاگرام علاقه اش به تیم فوتبال پرسپولیس عیان کرده و در کل با بیشتر ورزشکاران ایرانی که امارات میروند عکس یادگاری انداخته است. همین چند وقت پیش و در حاشیه مسابقات بین قاره‌ای فوتبال ساحلی که در کشور امارات برگزار شد انتشار عکس‌های پیمان حسینی و پریا عرب زاده در فضای مجازی برای فوتبالیست کشورمان حاشیه ساز شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید