پروازهای بحرین به دمشق ازسرگرفته می‌شود

    کد خبر :463629

شرکت هواپیمایی «طیران الخلیج» بحرین اعلام کرد که پروازهای مستقیم این شرکت از منامه به دمشق در سال جاری میلادی ازسر گرفته می‌شود.

«زاید الزیانی» رئیس شورای اداری شرکت هواپیمایی «طیران الخلیج» در کنفرانس تجاری سالانه این شرکت از اضافه شدن هشت مقصد جدید به فهرست مقاصد پروازهای این شرکت از جمله پرواز به مقصد دمشق خبر داد.

به نوشته روزنامه «الوطن» بحرین، الزیانی اگرچه به زمان دقیق آغاز پروازها به دمشق اشاره‌ای نکرد اما گفت که پیشرفت‌هایی در مذاکرات با نهادهای مربوطه سوریه به منظور ازسرگیری پروازها، حاصل شده است اما هنوز به نتیجه نهایی نرسیده‌ایم.

بحرین پس از امارات دومین کشوری است که حدود ۱۰ روز پیش سفارت خود در دمشق را بازگشایی کرد. سفارت این کشور در دمشق در سال ۲۰۱۲ به دنبال شدت گرفتن جنگ در سوریه تعطیل شده بود.

هفته پیش به دنبال بازگشایی سفارت امارات در دمشق، «سیف السویدی» مدیر عامل سازمان هواپیمایی این کشور اعلام کرد کمیته ویژه‌ای را به دمشق اعزام کرده است تا گزارشی را در خصوص وضعیت فرودگاه بین‌المللی دمشق تهیه کند.

او در گفت‌و‌گو با روزنامه البیان گفت که هواپیمایی امارات پس از ارائه گزارش از سوی این کمیته، تصمیم خود را در خصوص از سرگیری پروازها خواهد گرفت.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید