پرسپولیس باز هم صدرنشین شد

  • ورزشی
  • پنجشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ۱۹:۰۳
    کد خبر :946604

 تیم های فوتبال پرسپولیس تهران و مس رفسنجان از ساعت 17 امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند و نهمین بازی خود را در لیگ برتر برگزار کردند. در این رقابت تیم فوتبال پرسپولیس با تک گل یورگن لوکادیا به پیروزی رسید تا دوباره صدرنشین شود و اولین شکست مس را رقم بزند.

پرسپولیس در این بازی با لباس‌های یکدست قرمز و تیم مس رفسنجان با لباس‌های سفید رنگ در زمین حاضر شدند. قرمزپوشان آغازگر نیمه اول این بازی بودند. سرخ پوشان در شروع بازی و در دقیقه اول، با حمله به سمت دروازه حریف توسط یورگن لوکادیا صاحب موقعیت شدند و پاس او در محوطه جریمه مس به مهدی ترابی نرسید. در دقیقه 4 پرسپولیس به کرنر رسید. پاسکاری ترابی، سروش را صاحب موقعیت کرد و ضربه او به کرنر دیگری تبدیل شد. در دقیقه 5 سومین کرنر پرسپولیس هم بدست آمد و پاسکاری توپ، بازی را به جریان انداخت. در دقیقه 6 سفیدپوشان حمله‌ای را تدارک دیدند که به ضربه دروازه مبدل شد.

در دقیقه 8 وحید امیری از جناح چپ، پاس خوبی را برای لوکادیا ارسال کرد که مدافعان مس آن را سراسیمه دفع کردند. در ادامه سروش رفیعی متوقف شد و یک ضربه ایستگاهی برای قرمزپوشان بدست آمد. ارسال ترابی با مشت حامد لک دفع شد. در دقیقه 10 داور یک ضربه ایستگاهی چسبیده به خط محوطه جریمه برای مس رفسنجان اعلام کرد. ضربه کاپیتان مس از کنار دروازه میزبان عبور کرد. در دقیقه 12 همکاری خوب ترابی و امیری، یک کرنر از سمت چپ برای قرمزپوشان بدست آورد. پاسکاری سرخ پوشان با شوت صادقی به کرنر دیگری تبدیل شد. در ادامه هم بازی جریان یافت. در دقیقه 16 فرشید باقری روی کامیابی‌نیا خطای خطرناک انجام داد و از کوپال ناظمی کارت زرد دریافت کرد.

در دقیقه 17 کرنر دیگری برای قرمزپوشان بدست آمد. ارسال کرنر از سمت راست با برخورد توپ به دست رامتین سلیمانزاده به ضربه پنالتی تبدیل شد. لوکادیا خلاف جهت حامد لک، گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند. در دقیقه 21 پاسکاری خوب لوکادیا با ترابی، فرصت دیگری را برای میزبان خلق کرد که توپ در نهایت به حامد لک رسید. در دقیقه 25 حرکت زیبا و ارسال خوب سروش رفیعی قبل از رسیدن به لوکادیا با ضربه سر مدافع مس دفع شد. در دقیقه 26 سفیدپوشان مس به یک ضدحمله رسیدند که در نهایت این فرصت برای آنها از دست رفت و در ادامه نیز حامد لک از داور کارت زرد گرفت. در دقیقه 29 حمله قرمزپوشان یک کرنر از سمت چپ برای میزبان در پی داشت. ارسال صادقی دفع شد و در ادامه وحید امیری از داور کارت زرد گرفت.

در دقیقه 31 یورگن لوکادیا صاحب موقعیت شد و پس از عبور از دو بازیکن مس ضربه‌ای را به سمت دروازه حریف نواخت که داور قبل از آن اعلام خطای مهاجم پرسپولیس را نمود. در دقیقه 38 مس رفسنجان به یک ضربه ایستگاهی در جناح چپ رسید. ارسال توپ با ضربه سر بازیکن مس همراه شد و توپ در دستان بیرانوند قرار گرفت. داور برای نیمه اول، دو دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت. این دیدار در پایان نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

سفیدپوشان آغازگر نیمه دوم بازی بودند و در اولین دقیقه این نیمه، یک ضربه کاشته برای مس ایجاد شد. ارسال آذرباد با خطای سفیدپوشان روی کمال کامیابی‌نیا همراه شد. در دقیقه 51 میثم تیموری توسط دانیال اسماعیلی فر متوقف شد و یک ضربه کاشته برای مس اعلام شد. ارسال توپ با ضربه برگردان بازیکن مس همراه شد که مهدی ترابی خودش را جلوی توپ قرار داد و این موقعیت را از حریف گرفت. در دقیقه 54 مس از جناح راست به یک کرنر رسید. ارسال محسن آذرباد با ضربه سر بازیکن مس توپ را در اختیار بیرانوند قرار داد. در دقیقه 60 پرسپولیس ضدحمله‌ای را تدارک دید و در نهایت شوت سروش رفیعی به کرنر تبدیل شد. ارسال صادقی بازی را به جریان انداخت.

در دقیقه 62 سفید پوشان آهنگ دروازه میزبان کردند و ارسال توپ با ضربه سر خطرناک مهاجم این تیم از کنار دروازه بیرانوند عبور داد. در دقیقه 64 گادوین منشا به جای فراز امامعلی و حسن جعفری هم جای خودش را به کریم‌زاده برای مس داد. در دقیقه 66 سفیدپوشان یک ضربه کاشته بدست آوردند. شوت محکم بازیکن خارجی مس به دیوار دفاعی سرخ پوشان برخورد کرد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید