واکنش پیشکسوت استقلال به دربی های پیش رو

  • ورزشی
  • شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۹:۱۶
    کد خبر :284594
واکنش پیشکسوت استقلال به دربی های پیش رو

نوری گفت: استقلال تیم آماده‌ای است، قطعا همه دربی‌ها و بازی‌های خود را می‌برد و استقلال پرقدرتی را در سال جاری خواهیم دید.
واکنش پیشکسوت استقلال به دربی های پیش رو

محمد نوری درباره اینکه در سال جاری دربی‌های زیادی میان استقلال و پرسپولیس در سوپرجام ایران، لیگ برتر و احتمالا در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا خواهیم دید و این اتفاق را چگونه پیش بینی می‌کند، اظهار داشت: از اینکه استقلال در حال حاضر جزو بهترین تیم‌های ایران است و از اینکه آنها توانستند جام حذفی را کسب کنند خوشحالم.

وی افزود: در خصوص دربی‌های پیش رو باید بگویم که هواداران به هیچ عنوان نگران نباشند چون استقلال در حال حاضر آنقدر قوی است که هیچ تیمی نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد. استقلال علاوه بر نتیجه گرفتن فوتبال زیبایی ارائه می‌دهد و همین امر باعث شده تا پرسپولیس هم از این تیم وحشت کند. با توجه به این موضوع و اینکه استقلال تیم آماده‌ای است، قطعا همه دربی‌ها و بازی‌های خود را می‌برد و استقلال پرقدرتی را در سال جاری خواهیم دید.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه قرارداد‌های بازیکنان این تیم خیلی محکم بسته نشده و ممکن است ستاره‌های این تیم مثل تیام و… به راحتی از استقلال جدا شوند، تصریح کرد: فکر می‌کنم شفر هم نسبت به این موضوع معترض بود، ولی به دلیل اینکه باشگاه استقلال توانسته با شفر تمدید قرارداد کند، این سرمربی می‌تواند ستاره‌های تیمش را حفظ و در استقلال ماندگار کند.

وی ادامه داد: به هر حال قطعا افتخاری هم بیکار نمانده و برای تمدید قرارداد‌ها دست به کار شده است. من به عنوان عضوی از کمیته فنی باشگاه استقلال به هواداران این تیم قول می‌دهم بازیکنان کلیدی استقلال مثل تیام و ابراهیمی و… در تیم حفظ خواهند شد و از این بابت به هواداران اطمینان می‌دهم نگران نباشند. قطعا استقلال با تیمی که در حال حاضر دارد و بازیکنانی که در آینده جذب می‌کند، می‌تواند عنوان قهرمانی آسیا را کسب کند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید