واکنش حمید فرخ‌نژاد به حمله کیهان: حقارتتان غم‌انگیز است

    کد خبر :894125
واکنش حمید فرخ‌نژاد به حمله کیهان

حمید فرخ‌نژاد در واکنش به اظهارات روزنامه کیهان که نوشته بود حالا که تندیس جشنواره فیلم مسکو را پس دادی، جایزه نقدی‌شان را هم پس بده، اعلام کرد جایزه نقدی دریافت نکرده است.

روزنامه کیهان روز گذشته، سه‌شنبه ۱۷ اسفند در واکنش به ویدئویی که حمید فرخ‌نژاد، طی آن اعلام کرد تندیس جشنواره فیلم مسکو را در اعتراض به حمله روسیه به اوکراین پس می‌دهد، نوشت: «تندیس را پس دادی، پول را هم پس بده!»

فرخ‌نژاد در ادامه در واکنش به این اظهارنظر روزنامه کیهان در استوری اینستاگرامش چنین نوشت: «این تکنیک‌تان قدیمی شده است، به دنیال یک روش جدید باشید، هرکجا که به نفعتان نباشد بحث را شخصی می‌کنید و در حد خودتان پایین می‌آورید که اصل ماجرا را منحرف کنید. من بابت فستیوال مسکو هیچ جایزه نقدی دریافت نکردم، حقارتتان غم‌انگیز است.»

فرخ‌نژاد در سال ۱۳۸۴، جایزه و تندیس گئورگیس مقدسِ بهترین بازیگر مرد جشنواره بین‌المللی مسکو را برای بازی در فیلم «طبل بزرگ زیر پای چپ» دریافت کرد. «طبل بزرگ زیر پای چپ»، ساخته کاظم معصومی، در سال ۱۳۸۳ ساخته شده است و داستانش در جبهه‌های جنگ ایران و عراق می‌گذرد.

خبرآنلاین

1
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد
  1. صبا گفت:

    جناب زمانی که شیعیان را در افغانستان و سوریه و عراق ذبح می کردند شما سکوت کرده بودید زمانی که 9 کشور عربی به یمن حمله کردند و صدها هزار نفر از زن و مرد و کودک را به کام مرگ فرستادند شما سکوت کرده بودید و حالا برای مسلمانان وهابی چچن و ایغوریها اشک می ریزید بهتر نبودمثل همان موقع که ساکت بودی حالا هم سکوت را در پیش می گرفتی و به همان آرتیس بازی مشغول می شدی و شاید هم مواضع تو در مورد جنگ اوکراین بفرموده باشد واقعا که ویسی حرف درستی زد که همگان برعلیه اش قیام کردند جناب تو همان حرفی را قرقره می کنی که شبکه منو تو منتشر میکند

دیدگاهتان را بنویسید