۲۰۰ میلیون تومان هزینه دوستی اینترنتی برای دختر جوان

  • اجتماعی
  • پنجشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۵:۵۶
    کد خبر :907956
۲۰۰ میلیون تومان هزینه دوستی اینترنتی برای دختر جوان

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خراسان جنوبی گفت: یک کلاهبردار در شهرستان طبس از طریق دوستی در فضای مجازی، ۲۰۰ میلیون تومان کلاهبرداری کرد.

سرهنگ الوانی گفت: با مراجعه خانم جوانی به پلیس فتای شهرستان طبس و ارائه شکوائیه قضائی مبنی بر تهدید و اخاذی از طریق انتشار تصاویر شخصی او در فضای مجازی به وسیله فردی ناشناس، موضوع در دستور کار مأموران پلیس فتا قرار گرفت.

وی گفت: شاکی در اظهارات اولیه خود بیان کرد که مدتی در شبکه‌های اجتماعی با فردی ناشناس آشنا شدم و پس از گذشت مدت زمانی از رابطه در فضای مجازی و همچنین با سوء استفاده از اعتماد من، فرد مقابل به بهانه انتشار تصاویر خصوصی‌ام در فضای مجازی ۲ میلیارد ریال کلاهبرداری کرد.

الوانی گفت: افسران سایبری پلیس فتای شهرستان طبس با انجام اقدامات فنی پلیسی، رد پای مجرم در فضای مجازی را شناسایی و ضمن هماهنگی با مراجع قضائی و همکاری پلیس آگاهی متهم را دستگیر و به پلیس فتا انتقال دادند.

به گزارش اعتمادآنلاین، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خراسان جنوبی گفت: متهم در بازجویی‌های پلیسی منکر جرم ارتکابی شد، ولی در نهایت با روبه رو شدن شواهد موجود و ارائه مستندات از سوی مأموران، لب به اعتراف گشود که در این خصوص پرونده تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید