هاچ بک آتشین هوندا در نسخه تولید محدود 2021

    کد خبر :770894

سیویک در کلاس هاچ بک یکی از بهترین گزینه ها برای طرفداران خودروهای اسپرت خیابانی است که همواره یا بهتر بگوئیم طی 10 نسل حضور در بازار جهانی؛ نسبت فوق العاده ای بین کیفیت، امکانات و قیمت را پیش روی مشتریان قرار داده است.

به تازگی تصاویری از سیویک تایپ آر نسخه تولید محدود مدل 2021 منتشر شده که در ادامه نگاهی به این هاچ بک داغ خواهیم داشت.

در قسمت دماغه؛ چراغ های اصلی باریک، بامپر(سپر) با جزئیات اسپرت، اسپویلر و یک نوار قرمز رنگ در لبه آن تمامی انتظارات مخاطب از یک اسپرت استاندارد خیابانی را پاسخ می دهند.

این محصول در رنگ زرد با جزئیات مشکی براق در قسمت سقف، اسپویلر، قاب آینه های جانبی و ورودی هوای روی درپوش موتور در تصاویر مشاهده می شود. به بخش های سیاه پوش سیویک باید رینگ های 20 اینچی برند حرفه ای بی بی اس را نیز اضافه کنیم که با ساختار الومینیومی خود به کاهش وزن 2 کیلوگرمی در هر گوشه خودرو در مقایسه با نسخه استاندارد سیویک هاچ بک، کمک کرده اند.

به گزارش عصرایران، هوندا برف پاک کن شیشه عقب، طاقچه عقب در صندوق و بخش هایی دیگر را در این مدل تولید محدود به منظور کاهش وزن 22.6 کیلوگرمی حذف کرده است.

لاستیک های استاندارد میشلن پایلت کاپ 2 به همراه سیستم ترمز از برند حرفه ای برمبو بخش دیگری از جذابیت های این نسخه تولید محدود هستند.

در بخش پیشرانه از نمونه توربوشارژ 2 لیتری 4 سیلندر با 306 اسب بخار خروجی و گشتاور 295 پوندفوت استفاده شده است. این مجموعه با جعبه دنده 6 سرعته دستی هماهنگ شده است. خودرو طی 5 ثانیه از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت می رسد.

وزن خالص خودرو نیز برابر با 1394 کیلوگرم است.

آمار مصرف سوخت برای 100 کیلومتر رانندگی در شهر برابر است با 10.7 لیتر، در بزرگراه 8.4 لیتر و در حالت ترکیبی 9.4 لیتر.

قیمت پایه این مدل 43995 دلار است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید