هادی حجازی‌فر: همیشه نسبت به پژمان جمشیدی گارد داشتم

    کد خبر :690606

هادی حجازی‌فر که در «دوزیست» کنار پژمان جمشیدی بازی کرده است، درباره او گفت: واقعیت امر از دور همواره نسبت به پژمان جمشیدی گارد داشتم و هیچ وقت دلیلش را هم نمی‌دانستم، اما به واقع پژمان به لحاظ اخلاق و کاربلدی درجه یک بوده و برای کارش به شدت زحمت می‌کشد.

هادی حجازی‌فر درباره حضور در فیلم سینمایی «دوزیست» ساخته برزو نیک نژاد گفت: خوشحالم که در فیلم دوزیست حضور پیدا کردم، این اثر و حضور در کنار بازیگران آن برایم تجربه ای شیرین و خاطره ای ماندگار است.

وی درباره همبازی شدن با پژمان جمشیدی اضافه کرد: واقعیت امر از دور همواره نسبت به پژمان جمشیدی گارد داشتم و هیچ وقت دلیلش را هم نمی‌دانستم، اما به واقع پژمان به لحاظ اخلاق و کاربلدی درجه یک بوده و برای کارش به شدت زحمت می‌کشد.

بازیگر فیلم دوزیست در همین رابطه ادامه داد: من شاهد بودم که پژمان جمشیدی برای بازی در فیلم دوزیست از جان و دل مایه گذاشت، من از پژمان اخلاق یاد گرفتم، وی همواره رفتار حرفه‌ای را رعایت می‌کند، احترام ویژه‌ای به دوربین و همکاران خود قائل است.

وی پیرامون آینده کاری خود در عرصه سینما تاکید کرد: رویای همیشگی من در سینما کارگردانی است، این را صادقانه می‌گویم، من سال آینده قطعا اولین فیلمم را خواهم ساخت، امسال یک فیلم کوتاه ساختم که تجربه بسیار خوبی بود.

بازیگر فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» در همین راستا اذعان کرد: من در بازیگری هر نقشی که بتواند مرز خیال و واقعیت را کنار بزند برایم شگفت انگیز است، برخی می‌گویند که لذت فیلم بعد از تماشای آن توسط بازیگر احساس می‌شود، من اعتقاد دارم که باید در طول فیلمبرداری از زندگی و جهانی که برای نقش ساخته‌ای لذت ببرید.

به گزارش میزان،حجازی فر خاطرنشان کرد: من رویایی در بازیگری ندارم به همین خاطر از بازی در هر نقشی نمی‌ترسم، در هر اثری بازی می‌کنم، من شبیه یک بیمارم که از وی قطع امید شده هستم، در بازیگری رویایی ندارم، اما معتقدم این حرفه همچون شاه کلید همه قفل‌ها را باز می‌کند، خود من هم از تجربه‌های بازی خود بسیار آموخته ام.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید