مهار شعله‌های آتش در انباری ساختمان مسکونی

  • حوادث
  • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۱۲
    کد خبر :756040

در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اطلاع رسانی این حادثه، آتش نشانان ایستگاه ۸۵ بی درنگ پس از هماهنگی با ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران شب گذشته خود را به محل حادثه در خیابان سی متری جی، خیابان شاه محمدی رساندند.

مهدی پوراحمد فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه، دراین باره گفت: قسمت انباری در طبقه زیرهمکف یک ساختمان مسکونی دو طبقه که مملو از لوازم خانگی و اثاثیه مستعمل بود آتش گرفته و زبانه‌های آتش در حال سرایت به طبقات بالایی بود.

وی ادامه داد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول پس از قطع جریان برق و گاز ساختمان، با استفاده از تجهیزات خاموش کننده عملیات مهار شعله‌های آتش را آغاز کردند و همزمان گروه دوم پس از تجهیز به دستگاه‌های تنفسی، مشغول جستجو در ساختمان به منظور نجات محبوس شدگان احتمالی شدند.

این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد:خوشبختانه پس از عملیات جستجوی آتش نشانان مشخص شد ساکنان ساختمان مسکونی بدون آسیب دیدگی و پیش از رسیدن نیرو‌های آتش نشانی از ساختمان خارج شده بودند.

به گزارش میزان، وی در پایان گفت: آتش نشانان در کوتاه‌ترین زمان ممکن، شعله‌های سرکش آتش را مهار و خاموش کردند و با اطمینان از رفع هر گونه خطر با ارائه تذکرات ایمنی به اهالی ساختمان، ماموریت خود را پایان دادند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید