مهار حریق در فروشگاه مواد شوینده در تجریش

  • حوادث
  • پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶
    کد خبر :669106

آتش نشانان، حریق در یک فروشگاه مواد شوینده در مجتمع تجاری واقع در تجریش را مهار کردند.

 

حوالی ساعت ۲۳:۴۹ شب گذشته آتش سوزی در یک فروشگاه مواد شوینده به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تهران اطلاع داده شد که در پی این موضوع بلافاصله آتش نشانان دو ایستگاه به همراه یک گروه نجات با به همراه داشتن تشک نجات، نردبان آتش نشانی و خودرو ویژه دستگاه‌های تنفسی به محل حادثه واقع در میدان تجریش اعزام شدند.

 

این حادثه در مغازه‌ای با کاربری فرش مواد شوینده، در طبقه سوم یک پاساژ شش طبقه رخ داده و قسمت انبار آن طعمه حریق شده بود.

 

در همین راستا بلافاصله آتش نشانان با رسیدن به محل آتش سوزی و ایمن سازی محل و نیز قطع برق و گاز، با استفاده از یک رشته لوله آبرسان در مدت زمان کوتاهی موفق شدند شعله‌های آتش را مهار و از سرایت و گسترش آن به نقاط دیگر جلوگیری کنند. همچنین گروه امداد و نجات آتش نشانی نیز به طور همزمان با به همراه داشتن تجهیزات تنفسی، داخل مجتمع تجاری را برای نجات محبوس شدگان احتمالی جست و جو کردند.

 

به گزارش ایسنا ،طی جست و جوهای انجام شده توسط تیم امداد و نجات نیز چهار نفر از کارگران مغازه‌های همجوار که در طبقات دچار دودگرفتگی شده بودند ازمحل حادثه خارج و به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

 

به گفته رضا امیری یگانه – معاون عملیات منطقه سه آتش نشانی، آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه، محل را به مقصد ایستگاه‌های خود ترک کردند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید