مسابقات تکواندو گرنداسلم، هادی‌پور و مردانی رقبای خود را شناختند

  • ورزشی
  • سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۷
    کد خبر :439922

جلسه سرپرستان و مراسم قرعه‌کشی دومین دوره مسابقات گرنداِسلم امروز در مرکز بین المللی “تای هو” چین برگزار و هادی پور و مردانی دو نماینده ایران در این رقابت‌ها حریفان خود را شناختند.

به گزارش بازتاب و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات گرنداِسلم تکواندو از فردا (چهارشنبه – 21 آذرماه) با حضور بهترین‌های تکواندو جهان در دو گروه مردان و زنان و در اوزان المپیکی به میزبانی «ووشی» چین آغاز می‌شود و به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت.

جلسه سرپرستان و مراسم قرعه کشی دومین دوره مسابقات گرنداِسلم صبح امروز (سه شنبه – 20 آذرماه) در مرکز بین المللی “تای هو” برگزار شد و آرمین هادی‌پور در وزن 58- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن 80+ کیلوگرم که جواز حضور در این رقابت‌ها را داشتند به صورت شخصی اقدام کرده بودند حریفان خود را در این رویداد شناختند.

مرحله یک هشتم مسابقات اوزان 80- و 80+ کیلوگرم مردان و اوزان 67- و 67+ کیلوگرم زنان از ساعت 4:30 صبح (به وقت تهران) فردا (چهارشنبه – 21 آذرماه) برگزار می شود که سجاد مردانی به عنوان نماینده ایران ساعت 9:30 به مصاف رقبایش می‌رود.

بر اساس قرعه کشی انجام شده، سجاد در نخستین گام باید با «استفن لامبدین» از آمریکا دارنده مدال تورنمنت‌های مختلف مبارزه کند؛ سپس رو در روی برنده دیدار «گیل یانگ بیوئن» از کره جنوبی و «کوانگ سو» از چین قرار می‌گیرد.

مرحله یک هشتم مبارزات اوزان 58- و 68- کیلوگرم گروه مردان و اوزان 49- و 57- کیلوگرم زنان نیز از ساعت 4:30 صبح روز پنجشنبه – 22 آذرماه پیگیری خواهد شد و آرمین هادی پور نماینده ایران در این روز است.

آرمین نیز در اولین مبارزه با برنده پیکار «رویدانگ وو» از چین و «رامنارونگ ساوکویهاری» از تایلند دارنده مدال برنز جهانی 2015 و 2017، نایب قهرمان آسیا 2016 و2018 دیدار خواهد کرد.

رقابت‌های مرحله یک چهارم روز جمعه، نیمه نهایی روز شنبه و مبارزات رده بندی و فینال روز یکشنبه انجام خواهد شد.

به قهرمان این رقابت‌ها 70 هزار دلار (49 هزار دلار برای بازیکن و 21 هزار برای مربی)، نایب قهرمان 20 هزار دلار (14 هزار برای بازیکن و 6 هزار برای مربی) و نفر سوم 5 هزار دلار (3500 دلار برای بازیکن و 1500 دلار مربی) پاداش تعلق می‌گیرد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید