مرگ مالباخته بعد از رها کردن سارق

  • حوادث
  • یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۴۸
    کد خبر :1051050
مرگ مالباخته سارق

پسر جوان که هنگام سرقت گوشی تلفن همراهش از سوی سارقان با چاقو مجروح شده بود در بیمارستان جان باخت.

ساعت 3 صبح شنبه 14 بهمن مرگ پسر 18 ساله‌ای در یکی از بیمارستان‌های پایتخت به بازپرس محمد مهدی براعه اعلام شد. به‌دنبال اعلام این خبر، تیم جنایی راهی محل شده و بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که پسر جوان 48 ساعت قبل به علت مجروح شدن با چاقو به بیمارستان منتقل شده است. اما تلاش کادر درمان، نتیجه نداده و او جان باخته است.

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد پسر جوان در بوستان ولایت تهران با چند نفر درگیر و از سوی آنها مجروح شده است.

با مشخص شدن این موضوع، تیم جنایی راهی بوستان شده و در تحقیقات میدانی یکی از شاهدان ماجرا گفت: دو شب قبل پسر جوانی در حال عبور از پارک بود که ناگهان چهار پسر که سوار بر دو موتورسیکلت بودند راه او را سد کردند. آنها قصد سرقت گوشی تلفن همراه پسر جوان را داشتند و زمانی که با مقاومت او مواجه شدند، با چاقو به او حمله کرده و گوشی را به سرقت بردند.

او ادامه داد: با دیدن این صحنه به کمک پسر جوان رفته و سارق را دستگیر کردیم و گوشی را پس گرفته و به مالباخته برگرداندیم. پسر جوان هم با گرفتن گوشی تلفنش گفت که شکایتی ندارد و از ما خواست سارق را رها کنیم.

ما هم طبق خواسته او عمل کردیم. اما لحظاتی از رفتن سارقان نگذشته بود که حال پسرجوان بد شد و او را به بیمارستان منتقل کردیم. اما شماره پلاک موتور یکی از سارقان را یادداشت کردم.

با اطلاعاتی که مرد جوان در اختیار تیم تحقیق قرار داد، مأموران هویت صاحب موتور را شناسایی کردند. بدین ترتیب بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت، دستور احضار صاحب موتورسیکلت را صادر کرد و تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

روزنامه ایران

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید