مرکز خرید آرش زیبا کنار روز دوشنبه ۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۳ تعطیل است

    کد خبر :1059129

به نام خداوند بخشنده و مهربان‌

در این لحظاتی که قلب‌هایمان به یاد شهادت حضرت علی (ع)، امیرالمومنین، مظهر عدالت و شجاعت، سنگینی می‌کند، ما به نمایندگی از تمامی همکاران در مرکز خرید آرش زیباکنار، احساس همدردی خود را با همه شیعیان وعلی دوستان ابراز می‌داریم.

این روز، یادآور جانفشانی‌ها و فداکاری‌های بی‌شمار آن حضرت در راه حق و عدالت است.ما در مرکز خرید آرش زیباکنار، در کنار شما، به یاد این مرد بزرگ تاریخ ایستاده‌ایم و بر خود وظیفه می‌دانیم تا به مناسبت این روز عزیز، درب‌های مجموعه خود را بسته و در سوگ ایشان به سکوت بنشینیم.

امیدواریم که این اقدام کوچک، نشان‌دهنده احترام و ادای دین ما به ارزش‌هایی باشد که حضرت علی (ع) همواره برای آنها مبارزه کرده و جان خود را فدا کرده است.

بنابراین در روزی که دل‌ها به یاد امیرالمومنین علی (ع) با حزن و احترام آکنده است، و همزمانی آن با روز طبیعت (سیزدهم فروردین)،  به پاس ادای احترام به این روز عزیز و به منظور حفظ کرامت آن، همراه با اصناف و غرفه داران محترم تصمیم به تعطیلی مرکز خرید آرش زیباکنارگرفته‌ایم.

این عمل که در هماهنگی کامل با سایر مراکز گردشگری، تفریحی و تجاری گیلان صورت می‌گیرد، نشان‌دهنده اتحاد و همبستگی ما در برابر روزهای معنوی است.

قابل ذکر است درب‌های مرکز خرید آرش زیباکنار، پس از اتمام روز، همگام با اذان مغرب بازگشایی خواهند شد تا از میهمانان محترم دوباره میزبانی خود را از سر بگیریم…

با احترام‌

آرش تقی پور دهکاء‌

مدیر عامل هلدینگ آرش

شهرک های ویلایی آرش منطقه آزادانزلی

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید